Partnerská sekce

angelo Hotel Pilsen – pět let designového hotelu v srdci západních Čech

Partnerský článek

angelo Hotel Pilsen oslavil 28. listopadu již své 5. narozeniny. Tento čtyřhvězdičkový hotel ušel od svého založení v roce 2008 dlouhou cestu, avšak nyní může být hrdý na to, že zaujímá jednu z vedoucích pozic mezi plzeňskými hotely. 

Foto: 5. výročí angelo Hotelu Pilsen  (© Vienna International Hotels & Resorts)
Foto: 5. výročí angelo Hotelu Pilsen (© Vienna International Hotels & Resorts)

 

angelo Hotel Pilsen dnes představuje symbol nového, inovativního a neotřelého designu nejen pro občany a návštěvníky Plzně, ale především se stal symbolem kvality a profesionálního přístupu, který si našel místo také u známých českých a zahraničních osobností.

I přes těžké začátky a především za pomoci odhodlaných, motivovaných a profesionálních zaměstnanců, dokázal angelo Hotel Pilsen uspět a v průběhu let si ho jako místo pro ubytování a konání firemních akcí vybrala řada významných českých i zahraničních firem. Byl zde například představen nový model A od Mercedesu a v roce 2010 zde uvedla svůj nový model i Škoda Auto. angelo Hotel Pilsen již také mnohokrát ukázal, že dokáže vyjít každému hostu vstříc a přizpůsobit se jeho požadavkům. Například v roce 2013 byl hotel součástí osmifinále Evropské fotbalové ligy, kdy ubytovával celý tým Fenerbahce Istanbul.

Od svého založení uvítal angelo Hotel Pilsen již mnoho hostů z nejrůznějších koutů světa, což dokazuje významné postavení nejen na českém trhu, ale i oblíbenost u zahraničních turistů a návštěvníků. Během těchto pěti let ocenilo kvalitu a profesionalitu služeb angelo Hotelu Pilsen ve spojení s jeho extravagantním stylem již mnoho známých osobností jako například členové kapely Kryštof, zpěvák David Koller, skupina Nightwork, atletka Barbora Špotáková, herečka Anna Geislerová, český Zlatý slavík Tomáš Klus, americký veterán Rober Gilber, který se účastnil osvobození Plzně v roce 1945, olympijský vítěz z Londýna 2012 David Svoboda, Mirka Knapková – olympijská vítězka ve skifu 2012, nejlepší česká golfistka Klára Spilková, neteř Tigra Woodse a výborná golfistka Cheyenne Woods i jedna z nejslavnějších golfistek světa Mellisa Reid.

Pokoje jsou moderní a komfortní. Ve společenském sále a několika zasedacích místnostech lze pořádat nejrůznější akce. Po namáhavém dni lze využít služeb wellness centra.

Hosté zahájí svůj den v restauraci vydatnou snídaní, večer najdou na jídelním lístku pestrou kulinářskou nabídku, v níž dominují regionální pokrmy. Letní terasa zve k posezení u jídla pod širým nebem. Za chladnějšího počasí lze přejít ke krbu v lobby baru a zakončit den sklenkou vína nebo koktejlem.

Angelo Hotel Pilsen nabízí 144 pokojů z toho 12 apartmánů. Konferenční zázemí hotelu se 7 flexibilními sály pojme na svých 386m² až 420 osob.

 

Více na www.vi-hotels.com

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button