Amedia Hotel Praha se připojil k Best Western

Hotel Amedia Express Praha se připojil k síti Best Western, která sdružuje soukromě i nezávisle vedené hotely. Od poloviny října nese hotel název BEST WESTERN Amedia Praha.

Zdroj: amediahotels.com

Hotel Amedia Express Praha Zdroj: amediahotels.com

Jedenáct hotelů skupiny Amedia, která byla  založena rakouským hoteliérem Udo M. Chistée v roce 2008, se rozhodlo začlenit pod největší hotelovou značku na světě. V dubnu 2014 si tyto hotely pronajala a začala provozovat hoteliérská rodina Yalazova, která pod značkou Best Western už dnes úspěšně provozuje čtyři německé hotely. Kromě hotelu v Praze doplňuje portfolio dalších pět hotelů s přibližně 550 pokoji v rakouských městech Salzburg, Graz, Wels a Vídeň. V Německu v destinacích jako Berlín, Hamburg, Zwickau, Passau a Bielefeld-Werther se navíc včlení do skupiny dalších pět hotelů s celkovým počtem téměř 600 pokojů.

Nabídka Best Western se rozšíří v Rakousku, Německu a České republice celkem o 1.340 pokojů. Hotelová skupina Amedia se rozhodla pro mezinárodně úspěšnou hotelovou značku, aby profitovala z celosvětového prodejního a rezervačního systému, stejně jako z marketingových aktivit této značky. „Dobré jméno značky a naše zkušenosti s ní nám ulehčily naše rozhodování,“ říká Yonca Yalaz a doplňuje „díky značce Best Western zvýšíme nadregionální známost a konkurenceschopnost našich hotelů. Současně si ponecháme absolutní podnikatelskou volnost a autentičnost. Kromě toho budeme mít užitek ze servisu, který nám nabízí Best Western.“

Hoteloví hosté získají možnost komfortní a bezpečné rezervace hotelu, přes speciální nabídky a mnohé standardy kvality v hotelu, až po možnost sbírat v rámci věrnostního programu Best Western Rewards body za každé jejich přenocování. „Pro individuální hotel je stále těžší obstát vůči prodejní a marketingové dynamice velkých hotelových koncernů. Členstvím v asociaci Best Western posilujeme naši konkurenceschopnost a naši hosté mají snadnější rozhodování při rezervování svého hotelového pokoje“, doplňuje Yalaz.

 

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..