DopravaZprávy

Amadeus oslavil plnoletost na českém a slovenském trhu

Amadeus Czech Republic and Slovakia pozval své obchodní partnery při příležitosti oslavy svých 21. narozenin v ČR a SR na společenský večer do nádherných prostor Letenského zámečku na Praze 7.

Foto: archiv Amadeus
Ředitel Amadeus Jan Barták (zcela vpravo) ocenil nejproduktivnější cestovní kanceláře, zákazníky Amadeus (dále zprava): 1. místo: Asiana, cenu převzal Josef Trejbal, ředitel, 2. místo: American Express/GBT CR – Helena Hamannová, Head of Service Delivery Czech Republic, 3. místo: Hogg Robinson – Iva Šímová, manažerka obchodu, 4. místo: BCD Travel CR – Marko Vidic, ředitel, 5. místo: Čedok – Tomáš Jozífek, manažer pro korporátní zákazníky. Foto: archiv firmy Amadeus

Během slavnostního večera plného dobrého jídla a pití byli vyhlášeni nejproduktivnější zákazníci společnosti Amadeus, k tanci i poslechu zahrála skupina Hamleti s Alešem Hámou a všechny přítomné hosty potěšilo představení Stand-up comedy kouzelníka Richarda Nedvěda.

O hudební zážitek k poslechu i tanci se postarala skupina Hamleti v čele s Alešem Hámou
O hudební zážitek k poslechu i tanci se postarala skupina Hamleti v čele s Alešem Hámou. Foto: archiv firmy Amadeus
Kouzelník-humorista Richard Nedvěd dohnal obecenstvo k slzám smíchu a bouřlivému potlesku. Zde jsou jeho „oběťmi“ Jan Formandl (Weco-Travel) a Josef Trejbal (Asiana)
Kouzelník-humorista Richard Nedvěd dohnal obecenstvo k slzám smíchu a bouřlivému potlesku. Zde jsou jeho „oběťmi“ Jan Formandl (Weco-Travel) a Josef Trejbal (Asiana)

 

A aby toho nebylo málo, nadšení hosté si poměřili své síly v relaxačním turnaji v pétanque v produkci partnerů večera Air France/KLM. Vítězové turnaje se netěšili jenom z letenek od organizátorů sportovního klání, ale také z víkendového pronájmu auta od společnosti Hertz a hodnotných poukázek na naftu.

vb

 

O společnosti Amadeus

Společnost Amadeus je předním poskytovatelem řešení IT pro globální turismus a cestovní ruch. Zajišťuje zpracování transakcí a nabízíme technologická řešení pro poskytovatele cestovních služeb (klasické i nízkonákladové letecké společnosti, hotely, provozovatele železniční dopravy, provozovatele výletních lodí a trajektů, autopůjčovny a touroperátory) a online i offline cestovní kanceláře. Vytváří celosvětovou síť spojující poskytovatele cestovních služeb a cestovní kanceláře prostřednictvím vysoce efektivní platformy pro distribuci cestovních produktů a služeb. Kromě toho nabízí kompletní portfolio řešení IT pro automatizaci určitých zásadních podnikových procesů poskytovatelů cestovních služeb, jako jsou rezervace, správa inventory a provozní záležitosti.

Více na www.amadeus.com

 

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button