Partnerská sekceZprávy

Aktuality z cestovní ruchu najdou odborníci na veletrhu CZECH TRAVEL MARKET 2018

Partnerský článek

Pro cestovní kanceláře, cestovní agentury, turistické destinace, dopravce, hotely, poskytovatele služeb a další subjekty je připravený již třetí ročník kontrakčního veletrhu CZECH TRAVEL MARKET. Ten se uskuteční 22. – 23. listopadu 2018 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. V loňském roce se zúčastnilo 177 vystavovatelů z 15 zemí světa a navštívilo jej 1092 návštěvníků. Záštitu nad veletrhem opět převzalo Ministerstvo pro místní rozvoj, CzechTourism, Asociace krajů ČR a hlavní město Praha.

Foto: archiv ABF

Největší informační, nákupní a prodejní akce pro cestovní kanceláře i agentury, turistické destinace, dopravce, hotely a poskytovatele služeb s touto oblastí spojených se blíží. Veletrh cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET 2018 se uskuteční již potřetí, a to ve dnech 22. – 23. listopadu 2018 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Kromě cestovních kanceláří, cestovních agentur, zástupců turistických destinací, manažerů ubytovacích a stravovacích služeb, zástupců dopravních služeb a hoteliérů se budou na veletrhu prezentovat také národní workshopy. Letos představí to nejlepší ze svých zemí zástupci Maďarska, Slovenska a Polska.

Martin Macháček

manažer CZECH TRAVEL MARKET, FOR TRAVEL

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button