DopravaZprávy

Air France-KLM posiluje své lety do Latinské Ameriky

Partnerský článek

Společnost Air France od listopadu zavedla lety do kostarického San Jose. Letí z pařížského letiště Charles de Gaulle dvakrát týdně. Díky nové dohodě mezi Air France a Copa Airlines dochází k dalšímu posílení leteckých spojů s Latinskou Amerikou.

Foto:  www.airfrance.com
Foto: www.airfrance.com

Cestující společnosti Air France z Panama City můžou dále pokračovat do některé z 5 destinací ve Střední Americe: San José (Kostarika), Guatemala City (Guatemala), Managua (Nikaragua ), San Salvador (Salvador) a Tegucigalpa (Honduras). Air France-KLM tak letos v zimě na základě dohody o spolupráci s panamskou leteckou společností Copa Airlines nabídne lety do celkem 11 destinací.

Nové spoje a dohody o spolupráci posilují pozici skupiny Air France-KLM jako lídra v oblasti Střední a Jižní Ameriky a Karibiku z hlediska kapacity sedadel. Skupina obsluhuje 27 destinací v tomto regionu a nabízí až 240 letů týdně při odletech z letiště Paříž-Charles de Gaulle a Amsterdam-Schiphol.

Od 19. listopadu mohou zákazníci skupiny Air France-KLM jako pokračování letů provozovaných společností Air France využít 2 krát denně let mezi Panama City a San José (Kostarika) a jednou denně mezi Panama City a San Salvadorem (El Salvador). Jakmile vláda vydá souhlas, budou moci zákazníci skupiny létat jednou denně z Panama City také do Guatemala City (Guatemala), Managua (Nikaragua) a Tegucigalpa (Honduras). Tato dohoda je platná pouze pro navazující lety.

Tato dohoda o spolupráci přináší cestujícím hned několik výhod:

  • Rozšířil se výběr letů do Střední Ameriky.
  • Na těchto letech mohou zákazníci získat či utratit své míle z věrnostního programu Flying Blue
  • Po celou dobu cesty má cestující až do cílové destinace jedinou letenku společnosti Air France
  • Zavazadla jsou odbavena jednou s platností až do cílové destinace

Tato nová dohoda je komplementární s 11 službami nabízenými KLM na základě dohody o spolupráci s Copa Airlines při odletu z Panama City do Střední Ameriky a Jižní Ameriky: Santiago (Chile), San José (Kostarika), Guatemala City (Guatemala), San Pedro, Tegucigalpa (Honduras), Kingston, Montego (Jamajka), Managua (Nikaragua), Lima (Peru), San Juan (Portoriko) a San Salvador (El Salvador).

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button