DopravaZprávy

Air Astana získala významné ocenění

Letecká společnost Air Astana (KC) získala první místo za centrální Asii v kategorii “Food, Drinks and On-Board Entertainment Systems” od APEX (Airline Passenger Experience Association) a to během slavnostního vyhlášení těchto cen, které proběhlo během listopadu 2019 v Singapuru.

Hodnocení APEX je založen na online recenze cestovatelů a ověřena nezávislou externí auditorská společností.
Celkem z více než milion letů a 600 leteckých společností po celém světě je hodnoceno na 5-bodové stupnice: komfort sedadel, palubní servis, jídlo a nápoje, zábavní systém a WIFI služba.

APEX je evropská ratingová agentura, která hodnotí úroveň služeb pro cestující po celém světě a je považována za jednu z nejprestižnějších a nejuznávanějších ratingových organizací v leteckém průmyslu. V září 2019 získala společnost Air Astana již po druhé hodnocení APEX 5 hvězdiček.

O společnosti

Air Astana je letecká společnost ve střední Asii a vlajkový dopravce Kazachstánu. Se sídlem v Almatě v Kazachstánu provozuje pravidelné jak domácí i mezinárodní lety na 66 trasách z hubů v Almatě a Nur-Sultanu. Oceňovaná Air Astana nabízí cestujícím full-service produkt. Letecká společnost provozuje flotilu 36 moderních a úsporných letadel. Letecká společnost nedávno oznámila zahájení nízkonákladového dopravce FlyArystana, prvního středoasijského nízkonákladový dopravce, který má stimulovat poptávku po levných cestách do převážně nevyužitého domácího a regionálního sektoru. Air Astana je vedena nejlepším manažerským týmem ve své třídě s mezinárodními výsledky.
Od společnosti Skytrax jako nejlepší letecká společnost ve střední Asii již po dobu osmi let a také získala 5* Airline Rating v roce 2018 od APEX Awards.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button