Aerolinky nabízí cestujícím v přestupní zemi výlety i ubytování zdarma

Partnerský článek

Aerolinky nabízí na trasách s mnohahodinovým mezipřistáním speciální služby pro cestující a tak můžou navštívit za cenu jedné letenky dvě mimoevropské destinace. Zcela zdarma nebo za atraktivní slevy vám dopravci zařídí v přestupní zemi ubytování nebo zajímavé výlety za místními pamětihodnostmi.

Dubaj, Foto: archiv letuska.cz

Dubaj, Foto: archiv Letuška.cz

Cestou na Dálný východ poznáte také Istanbul

„Dopravci se snaží turistům co nejvíce zpříjemnit cestování. Trávit mnoho hodin v letištní hale kvůli přestupnímu letu není nic příjemného, ale proč tuto dobu nevyužít smysluplně, když za cenu jedné letenky můžete poznat dvě destinace? Pokud letíte do Asie například s Turkish Airlines a v přestupním Istanbulu máte minimálně šestihodinovou čekací dobu, můžete využít služeb dopravce, který vám ve městě bezplatně zařídí výlet za kulturními a historickými památkami a dokonce ubytování zdarma. Prohlédnete si například starobylý bronzový sloup nebo starověký egyptský obelisk z dob faraona Thutmose III,“ informuje Josef Trejbal, ředitel portálu Letuška.cz.

 

Zájem Čechů o letenky mezi Prahou a přestupní Dubají vzrostl o 14 procent

Podobné služby nabízí na dálkových trasách také například Singapore Airlines, Korean Airlines nebo Emirates. Vedle Istanbulu je frekventovanou přestupní stanicí rovněž Dubaj.  „Jedná se o velice praktické a pohodlné spojení s návazností na celou Asii a Austrálii. Přestup v Dubaji využívají stále častěji i Češi, především pak ti, kteří cestují do Bangkoku, Aucklandu, Sydney, Denpasaru, Šanghaje a Hongkongu.

Meziročně evidujeme nárůst zájmu o spojení mezi Prahou a Dubají o 14 procent v ekonomické třídě, v byznys třídě pak o 16 procent,“ říká na závěr Josef Trejbal, ředitel portálu Letuška.cz, který patří mezi největší české prodejce letenek.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..