DopravaPartnerská sekceZprávy

Aerolinky nabízí cestujícím v přestupní zemi výlety i ubytování zdarma

Partnerský článek

Aerolinky nabízí na trasách s mnohahodinovým mezipřistáním speciální služby pro cestující a tak můžou navštívit za cenu jedné letenky dvě mimoevropské destinace. Zcela zdarma nebo za atraktivní slevy vám dopravci zařídí v přestupní zemi ubytování nebo zajímavé výlety za místními pamětihodnostmi.

Dubaj, Foto: archiv letuska.cz
Dubaj, Foto: archiv Letuška.cz

Cestou na Dálný východ poznáte také Istanbul

„Dopravci se snaží turistům co nejvíce zpříjemnit cestování. Trávit mnoho hodin v letištní hale kvůli přestupnímu letu není nic příjemného, ale proč tuto dobu nevyužít smysluplně, když za cenu jedné letenky můžete poznat dvě destinace? Pokud letíte do Asie například s Turkish Airlines a v přestupním Istanbulu máte minimálně šestihodinovou čekací dobu, můžete využít služeb dopravce, který vám ve městě bezplatně zařídí výlet za kulturními a historickými památkami a dokonce ubytování zdarma. Prohlédnete si například starobylý bronzový sloup nebo starověký egyptský obelisk z dob faraona Thutmose III,“ informuje Josef Trejbal, ředitel portálu Letuška.cz.

 

Zájem Čechů o letenky mezi Prahou a přestupní Dubají vzrostl o 14 procent

Podobné služby nabízí na dálkových trasách také například Singapore Airlines, Korean Airlines nebo Emirates. Vedle Istanbulu je frekventovanou přestupní stanicí rovněž Dubaj.  „Jedná se o velice praktické a pohodlné spojení s návazností na celou Asii a Austrálii. Přestup v Dubaji využívají stále častěji i Češi, především pak ti, kteří cestují do Bangkoku, Aucklandu, Sydney, Denpasaru, Šanghaje a Hongkongu.

Meziročně evidujeme nárůst zájmu o spojení mezi Prahou a Dubají o 14 procent v ekonomické třídě, v byznys třídě pak o 16 procent,“ říká na závěr Josef Trejbal, ředitel portálu Letuška.cz, který patří mezi největší české prodejce letenek.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button