DopravaZprávy

Aeroflot získal ocenění čtyř hvězdiček v rámci hodnocení SkyTrax

Dne 15. dubna byl Aeroflot, Russian Airlines, oficiálně oceněn čtyřmi hvězdičkami kvality v rámci hodnocení  SkyTrax. Toto ocenění potvrzuje komplexní kvalitu služeb Aeroflotu a zařazuje Aeroflot mezi lídry na poli letecké přepravy.

Foto: Aeroflot
Foto: Aeroflot

Hodnocení Skytrax je výsledkem nezávislého auditu, kdy je  zkoumán  kompletní seznam produktů a služeb nabízených leteckými společnostmi, a to jak na zemi, tak ve vzduchu. Tento úspěch Aeroflotu je výsledkem trvalého zaměření na bezpečnost přepravy a pravidelnosti odletů a příletů v kombinaci s tradiční ruskou pohostinností . Produkt Aeroflotu nyní splňuje všechny nejvyšší mezinárodní standardy.

Ocenění bylo předáno během slavnostního gala večera. Vitaly Saveliev, generální ředitel Aeroflotu, řekl: Odbornost a nezávislost při udělování hodnocení Skytrax je v našem oboru jedinečná. To je i důvod,  proč je pro nás velká čest toto ocenění získat.  Zároveň se nám dostává i potvrzení, že úsilí, které jsme  v průběhu posledních let vynaložili na to,  aby se značka Aeroflot synonymem kvality, je jednoznačně úspěšné. Je to obrovské vítězství pro celý tým zaměstnanců Aeroflotu.

Edward Plaisted, generální ředitel společnosti Skytrax dodal: Jsme potěšeni, že můžeme Aeroflot dnes ocenit hodnocením  Airline 4-Star . Zkušenosti zákazníků se službami  Aeroflotu v posledních několika letech zaznamenaly pozoruhodně zvyšující se kvalitu a kontinuální zlepšování produktu. V průběhu posledních let Skytrax pečlivě sledoval vývoj produktu Aeroflotu na dlouhých, středních i regionálních a vnitrostátních linkách. Pozitivní změny i  vývoj a modernizace produktu byly konzistentní a dlouhodobé. Toto je výrazně podepřeno i tím, že  Aeroflot disponuje jednou z nejmladších leteckých flotil mezi velkými aerolinkami na světě. Velký důraz byl udělen i  výraznému zlepšení standardů práce personálu se zákazníkem. Aeroflot tak dosáhl úrovně služeb, která je mladistvá, pozitivní a  moderní.

Aeroflot využívá jednu z nejmodernějších letadlových flotil s průměrným věkem roku letadla 4,4 roku.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button