MICEPartnerská sekceZprávy

AccorHotels navázal spolupráci se známým travel bloggerem Bruno Maltorem

Partnerský článek

Mladí lidé milují cestování, zážitky, poznávání nových zemí, lidí, zvyklostí. Nicméně je nutné najít s nimi stejnou „řeč“, která je zaujme. Právě proto se hotelová skupina AccorHotels spojila s prvním francouzským travel bloggerem Bruno Maltorem (blog Votre Tour du Monde), který od února do srpna navštívil 14 míst v Evropě, Americe i Francouzské Polynésii. Spolu se Sarah (francouzská studentka, která z cest pořizuje články, videa a fotografie) navštívili řadu zajímavých míst, vždy ubytovaní v hotelu značky skupiny AccorHotels.

Bruno & Sarah na závěrečné party v pražském hotelu Ibis . Foto: AccorHotels

Cestovatelský blog, který má více než dva miliony unikátních návštěvníků, Votre Tour du Monde, vedený bloggerem Bruno Maltorem, je znám především ve Francii a francouzsky mluvících zemích, nicméně má své návštěvníky také v USA, Kanadě a v dalších částech světa. Krásné fotografie, videa, shrnující Brunovy cesty, a doporučení, tento mix, činí Brunův blog tolik oblíbený. Čtenáři na něm najdou řadu cenných informací, ale také tipů a inspirací na vlastní cesty. Právě proto byl Bruno vybrán hotelovou skupinou AccorHotels ke spolupráci.

Spolu se studentkou komunikace a audiovizuální tvorby Sarah se Bruno vydal koncem února na 14 cest s názvem The Best Internship in the World (nejlepší stáž na světě), během kterých prozkoumali atraktivní místa Evropy, Ameriky, a Francouzské Polynésie. Výprava začala březnovým Eurotripem, během kterého dvojice navštívila Německo, Rakousko, Švýcarsko a dvě italská města. V dubnu se přesunuli do Ameriky, kde objevovali krásy Los Angeles a San Francisco. Část května pak patřila božskému Tahiti (Maharepa a Bora Bora). Dvoudenní výlet do Paříže v červnu, poté třídenní Německo (Hamburk) v červenci a celou cestovatelskou misi završil pobyt v České republice, konkrétně v olomouckém hotelu ibis. Oba cestovatelé bydleli vždy v hotelech skupiny AccorHotels, například ve značkách Mercure, Novotel, MGallery, či ibis styles a své zážitky z cest sdíleli se svými fanoušky. 

Foto: AccorHotels

Jsme si plně vědomi, že s mladými cestovateli, kterých přibývá, je potřeba najít stejnou řeč, přiblížit jim naši skupinu prostřednictvím jednotlivých značek či služeb. Proto jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat právě s Brunem, který dokázal vytvořit cestovatelský blog s tak ohromnou návštěvností.“, hodnotí spolupráci Daniela Nová, Digital Media Director hotelové skupiny AccorHotels a dodává: „Věřím, že naše kooperace bude pokračovat, že je přínosná pro obě strany. Ostatně nejedná se o první spolupráci, s bloggery spolupracujeme pravidelně v mnoha zemích Evropy.“

Pozitivně se ke spolupráci staví také autor blogu Bruno Maltor, hodnotí ji následovně: „Svůj blog jsem spustil zhruba před rokem a krátce na to také spolupráci s AccorHotels, které bych dal deset bodů z deseti. Velmi jsme si užili náš pobyt v Praze, velké díky patří hotelu ibis Prague Old Town za organizaci nádherného rozlučkového večírku. Jsem si jistý, že se brzy vrátíme!

Jejich cestu, která byla zakončena 26. srpna v Praze, v hotelu ibis Old Town na party s osmi výherci z celého světa, je možné shlédnout ZDE.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button