7. výročí Access Luxury Travel Show – každoroční prestižní akce v centru Prahy

Dne 11. března 2019 otevře Kaiserštejnský palác, nacházející se v centru Prahy na Malé Straně, své dveře reprezentantům mezinárodních hotelových sítí, destinačních společností a dalších, kteří se budou moci setkat se špičkovými profesionály luxusního cestovního ruchu.

Více než 80 hostů z 50 společností bude mít v průběhu večera možnost se osobně setkat s mezinárodními partnery a navázat profesionální vztahy.

Letošní list vystavovatelů zahrnuje například: Elite Travel and Tourism (Omán & UAE), Jamaica Tourist Board, Falkensteiner Hotels&Residences, Sin Elite Group (Itálie), Hillside Beach Club (Turecko), Colours of Maldives, Exciting Travel Holidays (Maledivy), Constance Hotels&Resorts (Indický oceán), Seychelles Tourism Board, Forte Village Resort (Itálie), Soneva (Maledivy a Thajsko), Pure! Travel Group (Ekvádor, Peru, Bolívie, Chile) a další.

„Moc nás těší, že zájem o Access Luxury Travel Show rok od roku roste! Tento rok také s potěšením představíme nové partnery a reprezentanty nových destinací a věříme, že tento večer přinese každému účastníku mnoho nových informací a obchodních příležitostí,“ řekla Kira Malysheva, výkonná ředitelka Access Luxury Travel Show.

Za posledních šest let akce Access Luxury Travel Show poskytla mnoha významným partnerům a klíčovým odborníkům v oblasti cestovního ruchu možnost se setkat a sdílet zkušenosti. Tato každoroční příležitost, jedinečná na trhu B2B workshopů v regionu střední a východní Evropy, je obohacujícím zážitkem pro všechny účastníky. 

Více na www.luxurytravel-show.com

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..