DopravaZprávy

Na nové lince United Airlines z Prahy do Newarku se již létá!

Letecká společnost United Airlines v pátek 7. června zahájila provoz nové přímé sezónní linky spojující Prague Airport – Letiště Praha a leteckou základnu dopravce na letišti Newark Liberty International Airport nedaleko New Yorku.

  [wzslider autoplay=“true“]

Lety budou provozovány během letního letového řádu každý den až do 4. října 2019, a to strojem Boeing 767-300s celkovým počtem 214 míst, z toho 30 sedadel v byznys třídě United Polaris, 49 v United Economy Plus a 135 v United Economy. Unikátní byznys třída Polaris nabízí nový prémiový zážitek s veškerým komfortem a servisem, od posezení v salonku před odletem až po klidný spánek ve vzduchu. Ke službám patří povlečení ze Saks Fifth Avenue a exkluzivní výbavu s produkty od Soho House & Co’s Cowshed Spa, dostatečný prostor pro nohy a zvětšený osobní prostor. Sedadla jsou umístěna v blízkosti přední části kabiny Economy a poskytují další výhodu umožňující rychlejší odchod z letadla při příletu. Klienti, kteří cestují v United Economy z Prahy, si mohou vychutnat zdarma jídlo a nápoje (včetně piva a vína), jakož i osobní zábavní systém na vyžádání.

United provozuje největší hub v newyorské metropolitní oblasti na mezinárodním letišti Newark Liberty. Nachází se pouhých 14 kilometrů od Manhattanu, letiště nabízí nejrychlejší transfery do mnoha částí města včetně služby AirTrain na New York Penn Station v centru Manhattanu, s dobou cesty méně než 30 minut.

Nová linka nabídne cestujícím z České republiky další možnosti cestování díky 60 přímým linkám z Newarku do dalších destinací ve Spojených státech amerických, Kanadě, Mexiku či Karibiku. Letenky můžete zakoupit na www.united.com.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button