4. ročník Luxury Travel Show opět úspěšný

Nádherné prostory pražského Kaiserštejnského paláce patřily v polovině března 4. ročníku Luxury Travel Show v produkci Access Destination.

Foto: archiv Luxury Travel Show

Foto: archiv Luxury Travel Show

Co je Luxury Travel Show?

Luxury Travel Show je akce, během které vybrané hotely nebo celé luxusní destinace, cestovní agentury a kanceláře prezentují svoje služby a produkty. To je také šance propojit cestovní kanceláře a agenty, jelikož show shromáždí na jednom místě všechny představitele cestovního ruchu. Luxury Travel Show je unikátním příkladem spolupráce, networkingu a získání nových obchodních kontaktů během jednoho večera, a to vše v cílovém segmentu trhu.

Obchodní spolupráce může být zábavná a beze stresů – to dokazuje právě Luxury Travel Show.Akce se vždy konala na výjimečných místech ve večerních hodinách, a měla tak nádech exkluzivní atmosféry a zážitku provázeného dobrým jídlem a nápoji. Obchodníci z cestovního segmentu tak mohli využít večer nejen k práci, ale také prožít hezké chvíle s lidmi se stejnými zájmy.

 

Proč Česká republika?

Foto: archiv Luxury Travel Show

Foto: archiv Luxury Travel Show

Český trh není možné ignorovat. Rostoucí počet českých turistů, kteří preferují luxusní destinace a 5hvězdičkové hotely, ukazuje, že český trh je potřeba respektovat a že náročná klientela potřebuje nadstandardní péči. Česko je krásným příkladem zemi východní a střední Evropy, kde se počet turistů cestujících s rodinou, ale i obchodně pořád zvyšuje. Počet českých turistů preferujících golfové a luxusní resorty stoupá každým rokem.

K vystavovatelům Luxury Travel show in Prague 2016 patřily: Constance Hotels and Resorts, Seychelles Tourism Board, Robinson Club, Sandals&Beach Resorts, Gloria Hotels and Resorts, 7 South, JA Resorts and Hotels, Inner Maldives Holiday, Mondo Hotels, Leisure Top Tourism, Žata Nurai Island, Sofitel Dubai the Palm Resort, Exciting Travel and Spring Tours a mnoho dalších.

Luxury Travel Show je zavřená akce, přístupná jen na pozvánky, a právě to pomáhá docílit maximální zasažení cílové skupiny. Během večera bylo možné se zúčastnit prezentací Seychelles Tourism Board, Robinson Club, Sandals&Beach Resorts a jiných destinací a soutěžit o hodnotné ceny v podobě voucherů na pobyt právě v těchto luxusních resortech na Seychelách, v Dubaji nebo Itálii. Večer končil hudebním vystoupením Tonyi Graves.

Mediální podpora byla organizována TTG Czech.

Více informací najdete: http://luxurytravelshow.cz.

 

FOTOGALERIE

[wzslider]

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..