Zdravotní turistika na Gran Canarii pro každého

První turisté, kteří přijížděli na ostrov Gran Canaria ke konci 19. století, byli přitahováni shovívavostí podnebí a ostrovními minerálními vodami. Zdravotní turistika je nejstarší tohoto druhu na světě. V současnosti láká ostrov nejen na spa a wellness, ale také na služby specializovaných center na rehabilitace, thalassoterapii a řadu dalších.

Foto: www.grancanaria.com

Foto: www.grancanaria.com

Z celé Evropy cestovali nemocní s nemocemi plic, žaludku a neurologickými potížemi přitahováni jednak propagandou a také na doporučení svých lékařů. Tato proslulost byla udržována v průběhu let a rozvinula se v další alternativu k návštěvě. Gran Canaria disponuje širokou nabídkou a základnou nejen pro vyšetření a léčení různých onemocnění, ale také k hýčkání těla a relaxaci.

Ostrov nabízí centra s vodami bohatými na obsah minerálních látek, které v kombinaci s mořskou vodou jsou ideálním prostředkem k rehabilitacím, k léčbě chronického revma anebo k uvolnění nahromaděného stresu a únavy. Dále se nabízí ošetření využívající mořských řas, mořského bahna, hydroterapie, solné koupele, aromaterapie, thalassoterapie, masáže, parní lázně atd.

Pantai Palm Beach Foto: www.grancanaria.com

Pantai Palm Beach Foto: www.grancanaria.com

Množství specializovaných center na Gran Canarii návštěvníkovi umožní cítit se jako v ráji, kde se zbaví stresu a únavy a pokusí se zapomenout na každodenní shon při dlouhých procházkách po nekonečných zlatých písečných plážích s křišťálově průzračnou vodou moře či při procházkách po horských stezkách a vavřínových lesích vnitrozemí.

Zdravotní turistika – TURISMO DE SALUD
Gran Canaria Spa, Wellness & Health Association
Tel: 928 367 508 / Fax: 928 369 300
info@grancanariawellness.com
www.grancanariawellness.com

 

Destinací měsíce je Gran Canaria.

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..