Zástupci hotelů se utkali v pokeru o titul hotelového šampióna

Partnerský článek

Hotelnictví, to nejsou jen nažehlené uniformy, hromady kufrů, krásné recepční a dokonale nastavený pracovní režim. Když se zaměstnanci hotelů a agentur spolupracujících s cestovním ruchem rozhodnout pobavit, často to stojí za to. Důkazem je historicky první ročník Hotel Poker Cupu, na který se sjelo do pražského Rebuy Stars Casina Savarin patnáct zástupců hotelů a agentur z Prahy, z Plzně nebo z Karlových Varů. Trofej prvního hotelového šampióna si odvezl David Bodnár, na stupních vítězů se umístila také žena.

Foto: Rebuy Stars

„První ročník hotelového pokeru se vydařil. Také ti hoteliéři, kteří se s pokerem seznamovali, odcházeli nadšení a plní pozitivních dojmů. Věříme, že jsme tak nastavili příjemnou tradici!“, říká Lenka Křenková, zástupce organizátora Rebuy Stars.

Hotelový poker cup v centru Prahy se hrál o příjemných 20.000 Kč. Trofej a 9.000 Kč si z Rebuy Stars odnesl David Bodnár z agentury Maxin Prague, druhé místo přineslo 8.000 Kč a titul hotelového vicemistra Martinu Venglářovi z pražského hotelu Cosmopolitan a bronzovou příčku obsadila dívka – Lucie Křepelková z hotelu Perla v centru Prahy.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.