Zákazníci Eurowings rozhodli: nová linka zamíří do Mostaru

Partnerský článek

Hlasování o nové destinaci letecké společnosti Eurowings se v uplynulých dnech stalo hitem sociálních sítí. Zákazníci a fanoušci nakonec určili, že letadla Eurowings nově zamíří z Německa do Mostaru v Bosně a Hercegovině. I českým cestovatelům se tak přibližuje pohodlná cesta do tohoto turisticky atraktivního města.

Foto: Eurowings

Z nabízených destinací se do závěrečného hlasování probojovaly tři cíle – vedle Mostaru to byly Shannon v Irsku a Trapani na Sicílii. Ve velkém finále, které proběhlo živě na Facebooku, zvítězilo město v Bosně a Hercegovině. Stane se tak další součástí husté sítě letišť, která společnost Eurowings obsluhuje. Nové linky spojí Mostar s německým Stuttgartem a některým z letišť v Severním Porýní – Vestfálsku. Lety začnou s letním letovým řádem 2018, rezervace bude možné provádět již od letošního listopadu.

Oliver Wagner, obchodní ředitel Eurowings, říká: „Chtěli bychom pogratulovat Mostaru a těšíme se, až v létě tuto destinaci přivítáme v síti našich leteckých spojení. Naším cílem bylo především splnit přání našich zákazníků.“

Kampaň „You vote, we fly“ přilákala enormní pozornost a stala se nejúspěšnějším příspěvkem na sociálních sítích Eurowings. Mnoho fanoušků sledovalo hodinový živý přenos finálového hlasování na Facebooku, příspěvek se dostal k více než miliónu lidí, získal přes 150 tisíc reakcí a téměř 11 tisíc sdílení – a to vše za pouhou hodinu. „Uchvátil nás ohromný pozitivní ohlas a dosah, jejž jsme touto kampaní získali. Na základě tohoto jasného úspěchu již nyní plánujeme další hlasování na rok 2018,“ prohlásil Thomas Labonde, marketingový ředitel Eurowings.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.