Wizz Air nabídne „zmražení“ ceny letenky na 48 hodin

Partnerský článek

Nízkonákladová společnost Wizz Air uvádí novou službu Fare Lock, která cestujícím umožní zajistit cenu zvolené letenky i s balíčkem vybraných služeb na 48 hodin. Společnost Wizz Air neustále hledá cesty k vyšší spokojenosti zákazníků a od dnešního dne zavádí funkci, díky které si cestující WIZZ mohou pojistit nejvýhodnější nákup letenek.

www.wizzair.com

CO JE SLUŽBA WIZZ FARE LOCK?

  • Inovativní služba, která umožní cestujícím WIZZ „zmrazit“ si cenu letenku po dobu 48 hodin za poplatek 80 Kč/osobu
  • Služba je k dispozici pro rezervace vytvořené více než 7 dní před datem odletu nebo před datem prvního letu v případě zpátečního letu
  • Je k dispozici na stránkách wizzair.com a může být použit pro rezervace pro jednosměrný i zpáteční let, i několik cestujících. Vybrané lety, jméno nebo počet cestujících nelze po zajištění platby měnit.
  • Pro dokončení rezervace za cenu pod Fare Lock je nutné jít na stránku My Bookings a zaplatit celou cenu letenky platební kartou nebo kreditem z Účtu WIZZ, a to do 48 hodin. Pokud rezervace s Fare Lock není do 48 hodin dokončena, rezervace bude automaticky zrušena.

VÝHODY SLUŽBY WIZZ FARE LOCK

  • Zkušení cestující WIZZ si tak mohou snadno zajistit nejnižší cenu jízdného na každém letu, dokud si nenaplánují celou svou dovolenou.
  • Letenky rezervované se službou Fare Lock jsou po dobu 48 hodin mimo prodej a jejich cena se po dobu 48 hodin nezmění.
  • Fare Lock má pevnou cenu bez ohledu na zvolený let, dobu nebo vybraný balíček.

George Michalopoulos, CCO společnosti Wizz Air, ke službě říká: „Společnost Wizz Air opět potvrzuje, že stále hledá nové možnosti, jak zpříjemnit našim zákazníkům cestování. Dnes spouštěná služba je výborným nástrojem pro vyloučení onoho stresového prvku z rezervačního procesu. Umožňujeme zákazníkům dokončit nákup do 48 hodin. Poté, co jsme nedávno oznámili možnost vzít si na palubu větší zavazadlo bezplatně, je to další bod, kterým vycházíme vstříc potřebám našich cestujících.“

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *