WIZZ AIR má novou mobilní aplikaci

Partnerský článek

Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air uvádí zbrusu novou mobilní aplikaci, která je k dispozici pro všechny uživatele s mobilními operačními systémy Android a iOS. Uživatelé nyní naleznou harmonogram přímo v aplikaci, jednodušší rezervace a příjemnější vystavení palubní vstupenky.

www.wizzair.com

Globální trendy ukazují, že úloha mobilní komunikace se zřetelně zvyšuje. V roce 2016 se přibližně 49 % elektronických transakcí uskutečnilo přes chytré telefony a očekává se, že do roku 2020 to bude více než 80 %. A potvrzují to i zkušenosti Wizz Air. V loňském roce se počet aktivních uživatelů mobilních aplikací WIZZ zvýšil z 2,6 milionu na 4,1 milionu.

Jako letecká společnost, která se snaží svým zákazníkům zajistit co nejlepší zážitek z cestování, se Wizz Air rozhodl představit aplikaci, která usnadní cestování těm, kteří létají často a potřebují co nejrychlejší přístup ke své rezervaci.

V nové aplikaci WIZZ tak můžete například sledovat harmonogram, všechny důležité milníky cesty od zabookování až po přílet. Je v ní také jednodušší udělat rezervaci a vystavit palubní vstupenku – obojí je přitom k dispozici i v režimu offline, bez připojení k internetu. Ukázku nového designu a funkcí naleznete zde.

V loňském roce společnost Wizz Air představila i zcela nový responzivní web. Od té doby narostl mobilní provoz a díky celkovému počtu návštěvníků stanul Wizzair.com na 6. místě nejnavštěvovanějších webových stránek aerolinií na celém světě. WIZZ je na umístění v první mobilní desítce hrdý. **

Harry Drok, vedoucí oddělení elektronického obchodování společnosti Wizz Air, potvrzuje: „Počet uživatelů chytrých telefonů v poslední době výrazně stoupl, a proto jsem rád, že jsme spustili novou mobilní aplikaci. Díky uživatelsky vstřícným novým funkcím, včetně palubního lístku a harmonogramu, bude nová aplikace doprovázet naše cestující od rezervace letu až do chvíle, než se dostanou domů.“

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.