Nové TTG Czech Luxury: zahraniční průvodce o českém luxusu

V červenci vyšlo nové vydání TTG Czech Luxury – průvodce o českém luxusu pro zahraniční odborníky v cestovním ruchu.  Publikaci čeká prezentace na řadě odborných veletrhů, v říjnu poputuje na italský veletrh Incontri a do amerického Las Vegas na IMEX. První elektronická prezentace TTG Czech Luxury se objevila v srpnovém magazínu Serenity, který vychází jako podpora veletrhu o luxusním turistickém ruchu MELTS.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Cílem TTG Czech Luxury je ukázat zahraničním klientům, že Česká republika má své nezaměnitelné místo na trhu luxusního cestovního ruchu. Anglicky psaná publikace kromě hotelové nabídky přináší také turistické perly jako je Mikulov, Karlovy Vary či Prahu. Nechybí ani gastronomické tipy a téma „Svatby – den, na který se nezapomíná.

TTG Czech Luxury vychází dvakrát ročně v nákladu 9 000 kopií. Jejich distribuce se zaměřuje na hlavní veletrhy zaměřené na luxusní turismus. Zároveň jsou výtisky zasílány tour operátorům a cestovním kancelářím na Blízký Střední východ, do Severní Afriky, Číny, Japonska a Ruska.

 

Celá publikace je přístupná na stránkách www.ttg.cz.

 

Lucie Poštolková

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.