Výroční MICE business fóra v produkci Europe Congress

Partnerský článek

Europe Congress se stal za sedm let pořádání vysoce kvalitních B2B setkání na specializovaných trzích v oboru MICE velmi známým jménem. A protože Europe Congress rozumí tomu, že velké mezinárodní veletrhy jsou každoroční příležitostí k setkávání odborníků v oboru všeobecně, zaměřuje se na pořádání akcí, které jsou šité na míru příslušnému trhu, a kde nabídka odpovídá poptávce.

Foto: archiv Europe Congress

Foto: archiv Europe Congress

Logo EC new RGBFóra, kde účastníci najdou vše pod jednou střechou, dávají dohromady pečlivě vybrané nákupčí z agentur, korporací a asociací, které mají, pokud jde o umístění akcí, velmi specifické požadavky, s dodavateli jako jsou hotely, kongresová centra, aerolinie, DMC i destinace zastoupené kongresovými a turistickými centrálami.

Europe Congress navrhuje své akce velmi efektivně, a to z hlediska časového rozvrhu i inspirativního programu. Protože pestrost je důležitá, jsou předem sjednané schůzky mezi nákupčími a dodavateli prokládané příležitostmi k získávání nových kontaktů, přednáškami a společenskými událostmi.

Společenské události na akcích pořádaných společností Europe Congress vždy umožňují zvolené destinaci představit své klenoty v oblasti MICE a hostitelskému městu nebo regionu nabídnou příležitost stanout ve středu pozornosti. Přednášky jsou velmi přínosné a objevné a nabízejí účastnickým destinacím možnost, aby zvýraznily své přednosti jako potenciální hostitelé nejrůznějších akcí.

Alain Pallas, výkonný ředitel Europe Congress, poznamenává: „Jsme velice spokojení se zpětnou vazbou, kterou ze svých akcí máme. Se svým specializovaným týmem připravujeme každou akci tak, abychom dosáhli synergie u všech účastníků, jinými slovy, abychom umožnili vznik nových cenných obchodních vztahů. Tím, že vycházíme vstříc potřebám trhu, že nasloucháme potřebám klientů a že se rychle adaptujeme na změny trhu, udržujeme spokojenost s akcemi, které pořádáme, na nejvyšší možné úrovni.“

[box]

Europe Congress pořádá tato výroční fóra:

  • MCE Central & Eastern Europe: Poskytovatelé ze střední a východní Evropy a organizátoři akcí z jakékoliv destinace mimo střední a východní Evropu, kteří mají pro oblast CEE významnou obchodní nabídku
  • MCE South Europe: Poskytovatelé z jižní Evropy a organizátoři akcí z jakékoliv destinace mimo jižní Evropu, kteří mají pro oblast jižní Evropy významnou obchodní nabídku
  • Meeting Planners Russia: organizátoři akcí z Ruska a poskytovatelé z jakékoliv destinace, která má zájem na zvýšení počtu MICE návštěvníků z Ruska a další zemí CIS.

V roce 2016 bude Europe Congress organizovat akce v Moskvě a v Římě, akce na rok 2017 budou oznámeny v létě.

[/box]

TTG Czech je mediálním partnerem všech výročních MICE business fór.

Více informací získáte na webové stránce www.europecongress.com nebo na telefonním čísle +420 226 804 080.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..