Vienna House představuje novou nabídku pro děti

Partnerský článek

V období okolo Mezinárodního dne dětí si ti nejmenší formou hry vyzkouší klíčové funkce ve všech hotelech skupiny Vienna House. Cílem jedinečných exkurzí je možnost poznat hotelový svět jejich očima, hodnotit a navrhovat zlepšení pro vrstevníky a v neposlední řadě také příležitost poznat práci rodičů. V průběhu dne budou mít všichni malí účastníci za úkol najít skřítka Joha, který ve všech hotelech rád tropí neplechu.

Hotel Andels, Foto: Vienna House

Nejmladší hosté ve Vienna House zjistí, jak to chodí v hotelu. Šesti až dvanáctileté děti „převezmou žezlo“ a formou hry v rámci hledání skřítka Joha si vyzkouší role ředitelů hotelů, recepčních, manažerů restaurací nebo barů, PR a marketing manažerů nebo technických ředitelů. Budou mít možnost ovlivnit svými poznatky a jejich pohledem chod v hotelu, přičemž uvidí, jak to probíhá v zázemí ubytovacího zařízení. Do akce se v jednotlivých zemích zapojí děti zaměstnanců, spolupracujících partnerů, hostů, okolních škol, facebookových fanoušků, nebo děti blogerů.

V České republice se do hotelů podívají onkologicky nemocní pacienti. Úkoly, kterých se ratolesti zhostí, budou plnit zábavnou formou. Zahrají si například na pořádání schůzí, moderování tiskové konference, na kuchaře při rozhodování, co bude na dětském menu, na barmana při míchání nových kreativních nealkoholických koktejlů nebo na recepčního, kde si vyzkouší vítání hostů. Nejmladší manažery hotelu bude možné od ostatních dětí snadno poznat podle uniformy a jmenovky Vienna House. Dětští „manažeři“ budou mít svojí přidělenou oblast i úkoly a pochopitelně také mentory či asistenty pro případné konzultace.

„Cílem akcí je seznámit děti s hotelem zábavnou formou. Kromě toho nabídne každý hotel Vienna House při příležitosti Mezinárodního dne dětí pro nejmladší hosty i pro děti z okolí různé aktivity, a tím představí novou nabídku pro děti,“ říká Rupert Simoner, CEO Vienna House. „Nikdy není brzy na to, abychom začali získávat nadšence pro hotelové profese,“ dodává s úsměvem Simoner.

Joh tropí neplechu
Hlavní postavou nového dětského konceptu ve Vienna House je skřítek Joh, který se schovává v každém hotelu Vienna House, kde tropí neplechu od té doby, co ho našli v zapomenutém zavazadle. Joh se nejradši ukazuje ve společnosti dětí. Proto se ho při příležitosti Mezinárodního dne dětí pokusí co nejvíce dětí ve všech hotelech skupiny vylákat z jeho úkrytu. Spolu s Johem ukážou malí hosté dospělým, co je pro děti v hotelu opravdu důležité.

Děti, ve Vienna House na vás čeká spousta zážitků
Mezinárodní den dětí je příležitost, kdy si nejmladší hosté ve Vienna House mohou hrát na „největším hotelovém hřišti“, malovat po zdech, prozkoumávat hotel při hře na hledání skřítka Joha pomocí indicií, pochutnávat si na lahodné bufetové nabídce pro děti, psát příběhy, které budou zveřejněny a dány k dispozici jiným dětem pomocí mobilního concierge a pro všechny děti budou také připraveny veselé dárky a překvapení.

V České republice se všechny hotely Vienna House zapojí do projektu s organizací Můj nový život a pro onkologicky nemocné děti přichystají zábavné odpoledne. Děti si formou hry a plněním nejrůznějších úkolů vyzkouší, jak funguje hotel a jak vypadá jeho běžný chod. Ti „nejodvážnější“ pak zkusí uspořádat vlastní tiskovou konferenci.

V Německu se skřítek Joh ukáže například v andel’s by Vienna House Berlin a bude dětem asistovat při jejich zodpovědných úkolech. Kromě toho se děti 1. června zúčastní soutěže v malování nebo zdobení koblih či bábovek. Děti i skřítek Joh budou také vybírat příspěvky ve prospěch berlínských dětí žijících na ulici. Ve Vienna House Easy Braunschweig se bude Mezinárodní den dětí slavit se skákacím hradem, kuřecími nugetami, hranolkami a limonádou i dětským tancem. Ve Vienna House QF Dresden bude přibližně 30 dětí pod vedením dvou dětských ředitelů míchat nealkoholické nápoje pro návštěvníky a doprovázet hotelové hosty na pokoj. Hosté, kteří ve Vienna House Limburg provedou check-in nebo check-out dne 1. června, dostanou malý dárek pro děti. Dále se v tomto budou také konat neobyčejné přestávky na kávu s dobrotami, které probudí i v konferenčních hostech vzpomínky na dětství.

V Polsku se v andel’s by Vienna House Lodz mohou nejmladší hosté těšit na recepci pro děti. Ti nejmenší si užijí zábavu na velkém hřišti v lobby, o něco starší děti se vydají hledat skřítka Joha a společně dokončí obří puzzle. Na závěr se bude pro všechny konat skvělý brunch. V angelo by Vienna House Katowice se děti naučí tancovat se skřítkem Johem a zjistí, jak se vyrábějí bonbóny. V andel’s by Vienna House Cracow budou mladí hoteloví manažeři sbírat na každé stanici dílek puzzle od skřítka Joha a na závěr společně puzzle sestaví.

V obou hotelech u Disneyland Paris – ve Vienna House Dream Castle a ve Vienna House Magic Circus – vytvoří děti spolu s šéfkuchařem a skřítkem Johem nové menu pro nejmladší hosty. V Bukurešti se budou konat soutěže v malování s Johem a také malování na obličej.

Všechny akce, podrobnosti a výhody dětského konceptu a nabídky Vienna House pro nejmenší budou k dispozici na webových stránkách www.viennahouse.com. Děti do tří let jsou ubytovány ve Vienna House zdarma. Děti do 14 let pak mohou ve většině hotelů Vienna House spát v pokoji rodičů na přistýlce jen za 20 eur. Vlastní (druhý) pokoj pro děti včetně snídaně je k dispozici s 50% slevou. K usnadnění cestování pro rodiče jsou v hotelu dostupné posuvné postýlky s vlastním dětským povlečením, je možné si půjčit také skládací kočárek.

Dále nabízí Vienna House pro děti VIP servis a nápady či dárky, které zaženou nudu. V hotelech Vienna House, které se specializují na pobyt rodin s dětmi (tedy Vienna House Dream Castle Paris, Magic Circus Paris a Vienna House Easy Günzburg) najdou ratolesti vlastní snídaňové bufety. Ve všech ostatních hotelech jsou v nabídce veselá dětská jídla, na které se sbíhají sliny. Dále jsou k dispozici tipy na výlety a poznávání okolí hotelů, kde na děti čeká zábava, jako například v Dinoparku v Plzni nebo při působivé sokolí show na východě Paříže.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..