Vienna House otevře v Berlíně hotel nového konceptu

V říjnu letošního roku otevře Vienna House další hotel v Berlíně. Bude se jednat o první hotel konceptu Easy v německém hlavním městě.

Foto: Vienna House

Foto: Vienna House

Vienna House Easy Berlin, který bude cílit zejména na mladší generaci Y, je situován ve čtvrti Prenzlauer Berg. Celkem nabídne 152 stylových pokojů v novém a stylovém „Easy“ designu a má za cíl přilákat především obdivovatele urbanistického stylu, městské turisty, start-upové podnikatele a také všechny, kdo chtějí poznat Berlín i mimo hlavní turistické cíle.

Provedení hotelu ve stylu „Easy“ vyplňuje mezeru na trhu a kombinuje přednosti ubytování za rozumnou cenu a lifestylových hotelů. Ve Vienně House se tento koncept nazývá ’smartcasual’ – jednoduché, ale stylové provedení, které reflektuje potřeby dnešní doby a kombinuje ruch velkoměsta s místním osobitým šarmem. Hotel tak skvěle doplní sousední zavedený designový andel’s by Vienna House Berlin.

Poté, co jsme v únoru představili novou značku, vše se změnilo. V současné době máme k dispozici zhruba 60 hotelových projektů nejen v Evropě a počet neustále poptávek neustále stoupá,“ říká Rupert Simoner, CEO Vienna House, a dodává. “Když jsme začali s přeměnou značky největší rakouské hotelové skupiny, plánovali jsme mít v roce 2022 v portfoliu okolo 55 hotelů. Vzhledem k současnému tempu růstu předpokládám, že daný cíl splníme.“

Spolu s novým hotelem Vienna House Easy spravuje skupina v současné době 35 hotelů.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..