Vienna House Easy nově také v Lipsku

Partnerský článek

Vienna House, největší rakouská hotelová skupina, otevře v centru Lipska designový „smart casual“ hotel pod značkou Vienna House Easy. Nájemní smlouva je již podepsána, otevření je naplánováno na začátek roku 2018. 

Lipsko, Foto: Shutterstock

Koncem března podepsala Vienna House nájemní smlouvu se společností BERKOM Grundstücks GmbH & Co. Hotels Leipzig am Brühl KG. Tím odstartovala řada změn a přestavba stávající budovy (někdejšího Novotelu) v centru města v blízkosti nádraží.

„Lipsko je jedním z nejžádanějších měst v Německu se zajímavou kulturní scénou, dobrými kluby, impozantní architekturou, živým centrem města a kreativní studentskou scénou,“ říká Rupert Simoner, CEO Vienna House. „Koncept Vienna House Easy ve stylu „smart a casual“ se k městu skvěle hodí, proto jsem velmi rád, že naše další expanze směřuje právě do Lipska.“

Nový Vienna House Easy Leipzig má 206 pokojů včetně jedenácti apartmá a čtyř rodinných pokojů. Lobby v sobě kombinuje prvky baru, obývacího pokoje a živého místa pro setkávání obyvatel, hostů i návštěvníků. Stoly mají kolečka, a tak se dají dle potřeby snadno přesunout. Vysokorychlostní bezdrátové wifi je k dispozici zdarma, místo se tak plně přizpůsobí potřebám hostů. Kulinářská nabídka propojuje styl tradičních vídeňských kaváren a ležérního ducha doby. Jinými slovy místo, kde se „štrúdl potkává s poctivým pivem“. Je zde také malý obchod s regionálními, trendovými a sezónními produkty.

Snídaňová restaurace je stejně jako ve všech hotelech Vienna House Easy zařízena ve stylu pekařství. V hotelu je také plesový sál o rozloze 180 metrů čtverečních, dvě konferenční místnosti o velikosti 56 a 38 metrů čtverečních a dále otevřený prostor s flexibilním využitím. Hotel navíc disponuje venkovní terasou, která pestrým mixem lounge, kavárenského nábytku a závěsných křesel dovedně posouvá styl houpaček do 21. století.

Pokoje v jasných barvách jsou vybaveny kvalitními postelemi s pružinovým systémem a všechny koupelny jsou nově zrenovovány. Novinkou jsou rodinné pokoje v odlišném pojetí s patrovými postelemi. V moderním a pohodovém provedení představují novou dimenzi prostoru děti jistě ocení zážitkové koutky a propojení jejich pokoje s ložnicí rodičů.

V několika patrech nabízí hotel prvotřídní servis, na který jsme zvyklí u luxusní třídy. Jedná se o výběr polštářů, čtecí koutky, místo se šicími stroji a další samoobslužné prostory, například na cvičení. V osmém patře hotelu je velká fitness zóna s moderními stroji a dechberoucím výhledem na střechy Lipska.

Vienna House Easy Leipzig je digitální přesně tam, kde je to pro hosty přínosné. Standardem je online check-in, mobilní concierge s možností chatu s recepcí a další služby. Zaměstnanci jsou skutečnými a srdečnými hostiteli, kteří se pozorným způsobem se starají o každého hosta a návštěvníka.

Hotel se nachází pět minut chůze od náměstí a hlavního nádraží. Zaparkovat je možné v sousedních garážích.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..