Vienna House Czech Republic zavádí do svých hotelů nabíjecí stanice pro elektromobily

Vienna House Czech Republic, která spravuje v České republice 6 hotelů, otevřela ve spolupráci s PRE certifikovanou nabíjecí stanici pro elektromobily přímo v hotelové garáži. Hosté andel’s a angelo by Vienna House Prague ji mohou využívat zcela zdarma.

Foto: archiv hotelu

Foto: archiv hotelu

Vienna House Czech Republic se stane největší hotelovou sítí na tuzemském trhu, která svým hostům umožní certifikované dobíjení elektromobilů. Nyní je k dispozici PRE point v hotelových garážích andel’s, respektive angelo by Vienna House Prague. Postupně budou dobíjecí stanice zaváděny i v dalších tuzemských hotelech skupiny: Vienna House Diplomat Prague v Praze 6 či v angelo by Vienna House v Plzni. Služba je pro všechny hotelové hosty zcela zdarma, uhradí jen běžný poplatek za parkovné. Ostatní (stávající zákazníci PRE) hradí dobití pomocí svého čipu/RFID karty ve čtvrtletní faktuře u Pražské energetiky, a.s. Vienna House Czech Republic jim však za odměnu za jejich ekologické myšlení umožní po dobu nabíjení parkovat až 3 hodiny zdarma v hotelové garáži.

Ve Vienna House Czech Republic se snažíme hostům vždy nabídnout něco navíc. Neustále sledujeme světové trendy a technologie, které do našich provozů pravidelně implementujeme. Chceme naše hosty vždy překvapovat něčím novým. Velmi dbáme také na životní prostředí, a proto pro nás zavedení certifikovaných nabíjecích stanic pro elektromobily bylo velkou prioritou, která umožní bezstarostné ekologické cestování za poznáním. Pro pohodlí našich hostů jsme již představili například službu online concierge a postupně budeme zavádět i další novinky, jako je mobilní check in,“ říká Klaus Pilz, regionální ředitel Vienna House Czech Republic.

V České republice spravuje Vienna House 6 hotelů. Pod značkou Vienna House naleznou hosté elegantní a individuální městské (v ČR Vienna House Diplomat Prague) či lázeňské hotely (V ČR Vienna House Dvořák Karlovy Vary). Značka andel’s by Vienna House Prague představuje designový hotel, angelo by Vienna House v Praze a Plzni pulsující barevné hotely. Vienna House Easy Chopin Prague je synonymem pro jednoduchý, ale stylový hotel s konceptem pohodlného přespání.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..