V Praze otevře příští rok nový pětihvězdičkový Radisson Blu Hotel

Nabídku hotelů nejvyšší kategorie v Praze obohatí nový Radisson Blu Hotel, Praha. Otevření hotelu je plánováno na druhé čtvrtletí příštího roku. Hotel, nacházející se v bezprostřední blízkosti Karlova náměstí, patří do portfolia společnosti Radisson Hospitality AB, která již v Praze provozuje  hotel Park Inn.

Foto: Radisson Blu

„Velmi nás těší, že můžeme oznámit podpis smlouvy na nový Radisson Blu Hotel, Praha. Tato investice významně upevní vedoucí pozici největší hotelové „upper upscale“ značky Radisson Blu v Evropě, která je atraktivní jak pro investory, tak pro hosty,“ říká Elie Younes, výkonný viceprezident a ředitel pro development společnosti Radisson Hotel Group.

Půjde o rebranding a kompletní rekonstrukci stávajícího hotelu v těsné blízkosti Karlova náměstí. Hosté se mohou těšit na špičkový standard včetně služeb šitých na míru a jedinečnou atmosféru, kterou hotel získá i díky své  poloze. Z hotelu je možné se vydat pohodlně jak na procházku do nejstarších částí metropole, tak po Novém Městě pražském.

Nový Radisson Blu Hotel, Praha nabídne kapacitu 160 pokojů včetně apartmánů nejvyšší kategorie o rozloze větší než 40 metrů čtverečních. Součástí služeb bude i profesionálně vybavené fitness a také wellness centrum s exkluzivním spa programem. Gastronomické služby si budou hosté moci vychutnat v prostorách lobby baru, na terase s výhledem na panorama Prahy a v hotelové restauraci, která bude otevřená po celý den. Vysokou úroveň služeb ocení nejen ubytovaní hosté, ale i ti, kteří do Radisson Blu Hotel, Praha zamíří na obchodní jednání, kongres, konferenci, výstavu či jinou společenskou nebo obchodní akci. Pro tyto příležitosti bude nově vybudováno šest flexibilních konferenčních místností spojených vlastním foyer.

Newsroom TTG

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.