TTG doporučuje: Workshopy na self-branding, finance a syndrom vyhoření

Interaktivní koučovací workshopy vás naučí techniky, jak zvládat self-branding, self-networking, vyzkoušet si můžete také osobní rozvahu o financích nebo jak vyzrát na syndrom vyhoření. Workshopy pořádá Human Garden.

Foto: Archiv Human Garden

Foto: Archiv Human Garden

Syndromu vyhoření se můžete postavit na semináři 11. 12. 2013. Během semináře se podíváte na příčiny vzniku burn-out a projevy v chování, vyzkoušíte si účinnou prevenci syndromu vyhoření a dostanete odpověď na otázku: „Co s tím?“ Čeká vás kombinace přednášky, diskusí, dotazníky i vypracování cvičení.

Seminář proběhne od 9 do 17:30 hodin v Nagano Parku (U nákladového nádraží 3146/6, 130 00 Praha-Strašnice). Těšit se můžete na situační analýzy, relaxaci a cvičení, řízení času, posilování odolnosti a mnoho dalšího. Seminářem vás provede Ondřej Štos, MBA. Cena je 3400 Kč (bez DPH).

Více najdete zde.

Osobní rozvaha nejen o financích vám umožní na chvíli se zastavit a podívat se na všechny své zdroje. Seminář vám pomůže podívat se z trochu jiného pohledu na vaše vlastní finance. Zjistíte tak, co všechno máte.

Seminář proběhne 15. 1. 2014 od 9 do 17:30 hodin v Nagano Parku. Vyzkoušíte si osobní inventuru svého majetku. Nebude chybět evidence vašich dluhů, ale i pohled na výdaje různých kategorií, přehled „připlouvá mi“ a „dostávám“. Závěrem budete hledat perly ve svých hlavách. Workshopem vás provede Ing. Lenka Mrázová, ACCA. Cena je 3600 Kč (bez DPH).

Více najdete zde.

Workshop o self-brandingu či self-networkingu vám ukáže, proč je důležitá autentičnost vůči sobě a okolí a jak jí lze dosáhnout. Jak souvisí vaše reputace s vaším já? K čemu vám bude, když si uvědomíte a jasně definujete hodnoty, které řídí vaši práci, vaše soukromí, váš život? Jak zařídit, aby vás vaše okolí vnímalo, tak jak chcete být vnímán/a?

Během semináře se budete koučovacím způsobem zabývat především vámi samotnými: vytvoříte si svoji osobní mapu, budete přemýšlet nad termíny, jako jsou: mé role, osobní vize, cíle, mé silné stránky a jak je maximálně vytěžit. Dozvíte se, jak komunikovat svoji přidanou hodnotu navenek. Pochopíte, jak vám externí vizibilita otevře možnosti do budoucna a pomůže i na rovině interního vnímání sebe sama.

Osvojíte si jednoduché techniky, jak se o svoji značku starat, co jí svědčí a čemu se naopak vyhnout. Celkově si uděláte jasno i v osobních prioritách a naplánujete si vlastní cestu pro další životní úsek. Seminář proběhne 12. 2. 2014 od 9 do 17:30 hodin v Nagano Parku. Seminář povede Mgr. Barbora Stejskalová, MBA. Cena je 3900 Kč (bez DPH).

Více najdete zde.

lp

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.