B2B setkání Trend Event začíná již zítra ve Velké Chuchli

Partnerský článek

Setkání odborníků na pořádání nejen firemních akcí začíná již 18. října v Conseq parku Velká Chuchle, tedy téměř na známém dostihovém závodišti. Prezentační části Trend Eventu, tedy oblíbenému B2B setkání, bude již potřetí předcházet konference Eventy ve službách businessu, tentokrát s tématem Eventmarketing & sport.

Foto: Archiv Trend Event

Foto: Archiv Trend Event

Na konferenci přednesou své příspěvky o trendech, které přímo souvisejí se sportovními událostmi, opět velmi zajímaví hosté. Kromě zástupců agentury MVP Events, která je hlavním partnerem konference, vystoupí zástupci významných firem a nebude chybět i pohled profesionálního sportovce.

Během odpolední části Trend Eventu budou moci návštěvníci navázat řadu obchodních kontaktů s vystavovateli, mezi nimiž nebudou chybět lokace pro pořádání akcí ani netradiční programy – gastronomické, sportovní i zábavné. Na odpolední Trend Event je pro odborníky vstup zdarma po předchozí registraci na stránkách akce.

22. Trend Event i konferenci Eventy ve službách businessu pořádá agentura Rain.cz ve spolupráci s portálem FiremniAkce.cz. Mediálním partnerem akce je TTG Czech.

Více informací naleznete na www.TrendEvent.cz.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..