Tourismusverband St. Michael / Salzburger Lungau

St. Michael v Lungau nabízí poradenství při plánování balíčků, zajištění nabídek a rezervací, návrhy termínů pro individuální, skupinové, tematické a seniorské zájezdy.

Joggen in St. Michael, Lungau, Salzburger Land, Österreich

Jsme incomingovou kanceláří, nabízíme cestovním kancelářím kontingenty ve všech ubytovacích kategoriích, dále tematické zájezdy ke speciálním akcím, nabídky balíčků na léto i na zimu vč. nabídek sportů, volnočasových aktivit a kultury a zároveň jsme centrálou pro skipasy.

Speciální témata na léto 2016: Náhorní plošina ve výšce nad 1.000 m, lehké vycházkové & turistické cesty, nordic walking, cyklostezky, překrásný svět hor, léto na pastvinách, selský podzim, kultura / květinové tyče Zerderhaus & Muhr, 24. a 29. června, středověké slavnosti v Mauterndorfu, Samsonské průvody, turistické týdny horských jezer a květin, četné horské chaty s hospodářstvím, dětský program a slavnosti.

Zima 2016: čtyři lyžařská střediska (Katschberg-Aineck, Grosseck-Speiereck, Fanningberg a Obertauern, běžky, vycházkové & turistické cesty, vyjížďky na saních s koňmi, metaná, provize ze skipasů pro pořadatele zájezdů, seniorské nabídky v lednu (od 65 let sleva na skipas 50 %), adventní trh v St. Michael www.adventzauber.com.

[box]

Raikaplatz 242

A-5582 St. Michael

T: 0043 6477 8913

info@sanktmichael.at

www.sanktmichael.at

[/box]

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..