Therme Laa Hotel & Spa se nachází blíž než si myslíte

Pouze 2,5 hodiny od Prahy nebo 45 minut jižně od Brna na Česko-Rakouské hranici je čtyřhvězdičkový Superior hotel a také objekt termálních lázní v Laa. Nachází se uprostřed malebné kopcovité krajiny dolnorakouského regionu Weinviertel a nedaleko za hranicí leží například města Mikulov, Valtice a Lednice. Golfové hřiště najdou návštěvníci v Poysdorfu – tedy se při návštěve Therme Laa Hotel & Spa ocitáte v nejlepší společnosti. Skvělá kombinace elegance, pohody a Wellnessu – to vše na Vás čeká v Hotelu & Spa Laa.

Zdroj: www.therme-laa.at

Zdroj: www.therme-laa.at

Pobyt v Therme Laa Hotel & Spa a termální lázně Laa Vám zaručují odpočinek i během krátkého pobytu dovolené a také kulinářský a wellness zážitek, který si vychutnají i opravdoví požitkáři. Hotelový resort Therme Laa – Hotel & Spa****s byl již potřetí letos v březnu vyhlášen jako HolidayCheck TopHotel 2014.

Nové zdravotní centrum Vitality MED Laa doplňuje nabídku lékařských a terapeutických služeb se zaměřením na vše týkající se  pohybového ústrojí – ideální kombinace lékařské kompetence a Wellnessu. Hostům zde nabízí speciální program, který spojuje ošetření s lékařskou diagnostikou v příjemném dovolenkovém prostředí.

Za business development 122 pokojů & apartmá a 4 konferenčních místností s kapacitou až pro 180 osob je zodpovědná Jitka Beye.

Jitka Baye

Jitka Beye

Jitka Beye zastává pozici Business Development Director Europe – strávila jedenáct let v zahraničí v Berlíně, Hamburku a Varšavě, kde pracovala pro renomované hotelové společnosti jako InterContinental, Kempinski a ve Varšavě zastřešovala tři roky Falkensteiner Hotels & Residences.

V Praze působila jako ředitelka obchodních oddělení například pro hotely Vienna International a také pro Corinthia Hotels. Jitka se domluví plynně pěti jazyky a její hobby jsou knihy, fitness a rychlá auta.

Laa Vás uvítá, a tak se nechte zlákat malebností a pestrostí krajiny. Zapomeňte na starosti všedního dne, a dopřejte si dovolenou plnou zážitků – je jedno zda v klidu termálních bazénů nebo obklopeni přírodou při volnočasových aktivitách, které Vám dodají novou energii.

Véce informací najdete v češtině na www.therme-laa.at.

Jeden komentář

 1. Peter Kukacka says:

  Sehr geehrte Frau Beye,
  Ich bin der Österreich-Repräsentant der Messe Brünn. Die Therme Laa hat sich in den vergangenen Jahren immer an der GO-Internationalen Ferienmesse in Brünn beteiligt. Bis jetzt ist ihre Anmeldung nicht eingetroffen. Sind Sie wieder dabei ?
  Ich ersuche um eine baldige Antwort
  Mit besten Grüßen
  Peter Kukacka
  A 1190 Wien, Zehenthofgasse 6
  Tel.+431 3687692
  Mob +43 664 3358602

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.