Thajská roadshow v Praze

V předvečer otevření pražského zastoupení Tourism Authority of Thailand se v hotelu Boscolo sešli zástupci thajských hotelů a touroperátorů s českými partnery v rámci roadshow, která kromě Prahy zavítala i do Varšavy a Budapešti.

Foto: Naďa Rybárová

Jana Fischerová, PSP ČR, Wiyada Srirangkul, TAT, Ali Marzouki, TAT, Foto: Naďa Rybárová

Jejich jednání předcházela krátká prezentace Thajska jako destinace, která je pro zahraniční turisty čím dál tím zajímavější. Není jistě náhodou, že v roce 2015 se jejich počet zvýšil ve srovnání s minulým rokem o 20 procent na 29,9 milionu.

Podle výkonného ředitele TAT pro Evropu, Afriku a Střední východ pana Tanese Petsuwana se i v tomto roce očekává nárůst zahraničních návštěvníků v Thajském království a příjmy z cestovního ruchu by měly vzrůst přibližně o 8 procent. Ve své nabídce se hodlá Thajsko zaměřovat především na kvalitu svých turistických produktů, ať už v oblasti wellness a spa, svateb a svatebních cest, gastronomických zážitků či sportovního vyžití včetně golfu.

„Náš přístup dává přednost kvalitě před kvantitou,“ řekl Tanes Petsuwan a dodal, že Thajsko je schopné plně uspokojit i ty nejnáročnější turisty.

Naďa Rybárová

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..