Sygic představuje nejlepší evropské letní destinace letošního roku

Partnerský článek

Jako již obvykle, léto bylo tou nejlepší dobou pro cestu napříč starým kontinentem za vzrušujícími dobrodružstvími. Sygic provedl analýzu nejlepších evropských destinací a zveřejnil údaje, podle kterých chladivé hory přitahovaly cestovatele více než apartmány s výhledem na moře.

Graf Sygic

 

V porovnání s předchozími roky, kdy v popředí zájmu byla Francie nebo Itálie, se preference evropanů změnily. Řidiči používající aplikaci Sygic GPS Navigace toto léto jezdili převážně jinam než do přímořských destinací. Podle údajů Sygic nejoblíbenějšími destinacemi v posledních dvou měsících byly německé hory, následované chorvatskými plážemi a rakouskými alpami.

Ačkoliv Německo bylo na první příčce jako nejnavštěvovanější země, Němci samotní svou dovolenou trávili v jiných zemích. Jejich nejoblíbenější prázdninovou destinací bylo Turecko a Nizozemsko. Toto léto bylo Nizozemsko vysoce atraktivní také pro italské cestovatele a polské řidiče. Podle statistik Chorvatsko nejvíce navštěvovali Slováci a Češi, Francii zase španělští a britští cestovatelé a Řecko pak rumunští milovníci pláží.

Bezpečná cesta do dané destinace není jediným posláním uživatelů aplikace Sygic GPS Navigace. Řidiči mohou prozkoumat dotyčnou zemi a navštívit místa zájmu, čímž si zpestří svou cestu. V plné sezóně se dokonce nemusíte vyhýbat i rušným místům, protože služba parkování využívající technologii Parkopedia vám pomůže nalézt místo k zaparkování i v neznámých lokacích.

Nejpoužívanější funkcí tohoto léta v rámci navigace Sygic bylo Real View. Díky této nejnovější funkcionalitě navigační aplikace mohou řidiči vidět situaci na vozovce přímo na svých displejích, takže nepromeškají žádný důležitý bod nebo moment během své cesty.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.