Společnost Travel Service začala v letadlech poskytovat Wi-Fi zábavní portál

Letecká společnost Travel Service vybavuje všechna svá letadla novou moderní technologií a na svých linkách spustila pro zajištění vysokého komfortu pro cestující zcela unikátní bezdrátový systém palubní zábavy. Travel Service se tak zařadil mezi první středoevropské letecké společnosti, které tuto službu cestujícím nabízejí. Nejmodernějšími technologiemi palubního Wi-Fi systému budou vybavena také všechna objednaná nová letadla Boeing 737 MAX, přičemž první v pořadí zařadí Travel Service do flotily již v lednu 2018.

Foto: Travel Service

Cestující na linkách Travel Service a značky SmartWings v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Francii budou moci na palubách letadel pomocí telefonu, tabletu nebo přenosného počítače sledovat filmy, poslouchat hudbu, hrát hry nebo číst vybrané časopisy a noviny. Samozřejmostí jsou také dětské pořady. Záměr poskytovat v letadlech cestujícím zábavu prostřednictvím Wi-Fi oznámila Travel Service již loni.

Travel Service nyní tuto službu zavedl v rámci zkušebního provozu a je zdarma. Od začátku letní sezóny bude připojení Wi-Fi dostupné ve všech letadlech Travel Service a část nabídky prémiového obsahu s hollywoodskými filmy bude zpoplatněna.

„Tento revoluční bezdrátový systém palubní zábavy přichází ve správný čas a jsme potěšeni, že Travel Service patří mezi první letecké společnosti ve střední Evropě, které tuto službu nabízí svým pasažérům. Věřím, že tato novinka našim cestujícím zpříjemní jejich let,“ říká Ing. Peter Šujan, obchodní ředitel Travel Service.

Obsah palubní zábavy bude denně aktualizován a několikrát ročně doplňován o nové položky, například o možnost používat mobilní zařízení pro vyhledání cestovních a turistických míst, pro rezervace hotelů, dopravy, sledování aktuální polohy letadla na mapě a letových informací či pro výběr zboží z palubní nabídky. Poskytovatelem obsahu unikátního bezdrátového řešení je irská společnost Inflight Dublin.

 

Enter the text or HTML code here

Jeden komentář

  1. Michal Hovorka says:

    Vždyť ani neumí již druhým rokem odpovědět na stížnost z roku 2016
    Na telefon ani stížnosti přes mail nereagují, to je zábava ….

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.