Vyhrajte pobyt v Berlíně i s dopravou!

Soutěžte o víkendový pobyt pro dva v jednom ze čtyř berlínských hostelů a&o s dopravou autobusem FlixBus.

Foto: a&o

V roce 2000, kdy Oliver Winter otevřel svůj první hostel v Berlíně, nabízela jeho společnost a&o pouhých 60 lůžek. Dnes má 25 tisíc lůžek ve 34 hostelech a hotelech v šesti zemích – v Německu, Rakousku, Nizozemsku, Dánsku, Itálii a v České republice. Kombinace hotelu a hostelu pod jednou střechou nabízí hostům ve všech zařízeních společnosti velký výběr pokojů, od dvoulůžkových přes rodinné až po pokoje typu ubytovna, uspokojí proto každého. Batůžkáře, rodiny – hotely mají i dětské koutky –, individuální cestující i skupiny. Ceny jsou velmi flexibilní, závisejí na obsazenosti, ale i v době, kdy jsou na vrcholu, jsou více než příznivé. Nedávno společnost otevřela Hotel a&o Prague Rhea v pražských Strašnicích. Ten, jak je u společnosti a&o zvykem, nabízí kromě ubytování samozřejmě i koutek pro malé děti, perfektně vybavenou kolektivní pracovnu, snack bar, kulečníkový stůl, a pro ty, kdo chtějí ušetřit, i kuchyň. Zcela podle hesla a&o – everyone can travel.

 

 

 

 

 

Soutěžní otázka:

Kolik ubytovacích zařízení má společnost a&o v České republice?

  1. jedno
  2. dvě
  3. čtyři

Výherce obdrží voucher na víkendové ubytování pro dva v jednom ze čtyř berlínských hostelů společnosti dle vlastního výběru, a to i s dopravou autobusem společnosti FlixBus.

Odpovědi prosím zasílejte na e-mail: office@ttg.cz do 19. listopadu 2018. Prosíme rovněž o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonního čísla.

 

Zelené autobusy FlixBus nabízejí pohodlné cestování za výhodné ceny v rámci největší sítě dálkových autobusů v Evropě. Vybaveny jsou nabíjecími zásuvkami, kvalitním Wi-Fi připojením a spoustou místa na nohy. Cena jízdenek do Berlína začíná od 390 Kč, v ceně máte příruční zavazadlo i jeden velký kufr. Jízdenky zakoupíte nejvýhodněji na www.FlixBus.cz. Vy si je ale nekupujte, vy je vyhrajte!

Newsroom TTG

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.