Skupina Orbis otevře v Sarajevu první hotel Novotel

Partnerský článek

Hotelová skupina Orbis pokračuje v rozvoji své sítě hotelů na Balkáně podpisem franšízové dohody pro hotel Novotel v Sarajevu s místním partnerem a investorem skupinou Al Shiddi Group. Novotel Sarajevo v samém srdci hlavního města Bosny a Hercegoviny nabídne hostům 186 pokojů, 7 konferenčních místností, restauraci, fitness centrum a wellness centrum s krytým bazénem. Otevření je naplánováno na konec září 2017.

S otevřením hotelu Novotel v Sarajevu vstoupí hotelová skupina Orbis Hotel Group se svým strategickým partnerem, skupinou AccorHotels, ve východní Evropě na trh hotelů střední třídy. Tento trh představuje velký potenciál pro hotely mezinárodních značek,“ vysvětluje Gilles Clavie, prezident a generální ředitel skupiny Orbis Hotel Group, a dodává: „Náš cíl je velmi jasný – chceme i nadále rozvíjet naši síť hotelů na Balkáně a ve východní Evropě a dále posilovat naši vedoucí pozici.“

Jsme velmi potěšeni, že jsme uzavřeli partnerství s tak silným hráčem jakým AccorHotels/Orbis Group beze sporu je. Vybrali jsme si značku Novotel díky celosvětovému povědomí o kvalitách služeb. Skupina Al Shiddi plánuje pokračovat v realizaci kvalitních projektů v oblasti nemovitostí v Bosně a celkově v regionu Balkánu,“ hodnotí spolupráci pan Sulaiman Al-Shiddi ze skupiny Shiddi Group.

Kromě projektu Novotel vstoupila skupina Al Shiddi letos v dubnu do franšízové dohody se značkou Swissôtel, která je rovněž součástí skupiny AccorHotels. Začátkem roku 2018 by měl být dokončen projekt městského resortu s 218 pokoji.

Stávající hotel Bristol se připojí k síti Novotel do konce září 2017. Stane se tak členem mezinárodně uznávané sítě hotelů střední třídy Novotel patřících pod značku AccorHotels.

Novotel Sarajevo má ideální polohu v blízkosti Starého města a nabídne hostům 186 pokojů, 7 konferenčních místností, restauraci, fitness centrum a wellness centrum s krytým bazénem.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..