S7 Airlines spojí dvakrát týdně Prahu s Novosibirskem

Ruský dopravce S7 Airlines nabízí od letní sezony pravidelné spojení z Prahy do Novosibirska dvakrát týdně, a to v pondělí a v pátek na křídlech letounů A320 a A321.

Foto: Martin Tatek

S7 Airlines má v Rusku jednu z nejmodernějších a nejmladších flotil letadel. Všechny lety jsou provozovány letadly navrženými předními světovými výrobci – Airbus, Boeing a Embraer. V létě loňského roku dopravce rozšířil letecký park o moderní a komfortní letadla Airbus A320 neo a v letošním roce obdrží první Boeing 737 MAX.

Letecká společnost S7 Airlines je členem globální letecké aliance oneworld®. Provozuje pravidelné lety do 250 destinací ve 34 zemích včetně Evropy, SNS, Blízkého východu, jihovýchodní Asie a oblasti asijsko-pacifického regionu. Cestující letecké společnosti S7 Airlines mohou získat míle za lety a bonusy od společností S7 Airlines, oneworld leteckých společností a dalších partnerů ve věrnostním programu S7 Priority. Míle mohou být vynaloženy na lety S7 Airlines, stejně jako další služby, jako jsou nadbytečná zavazadla nebo místa navíc. Podle organizace Skytrax S7 Airlines patří mezi 100 nejlepších leteckých společností na světě a je označována za třetího nejlepšího dopravce ve východní Evropě.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.