S KLM můžou nově zákazníci komunikovat v aplikaci WhatsApp

Partnerský článek

WhatsApp a aerolinky KLM Royal Dutch Airlines zahájily unikátní test nové služby v aplikaci WhatsApp. KLM nyní nabízí svým zákazníkům po celém světě potvrzení rezervace, oznámení o check-inu, obdržení letenky, aktualizaci stavu letu a kladení otázek v 10 různých jazycích prostřednictvím oficiální aplikace WhatsApp Business. KLM je jedna z prvních společností a vůbec první letecká společnost na světě s ověřeným obchodním účtem WhatsApp.

Foto: KLM

Spolu s malým počtem společností zkouší WhatsApp testování způsobů, jak by mohly firmy komunikovat se svými zákazníky prostřednictvím této aplikace. WhatsApp chce vytvořit výhody pro obě strany, pro firmy a jejich zákazníky, se kterými se setkávají v každodenním životě. K tomuto účelu společnost WhatsApp vytvořila obchodní řešení, které slouží firmám, jako je KLM a umožňuje jim rychlý a osobní kontakt se svými zákazníky. Zavedení již začalo v omezeném počtu zemí a služba bude v nadcházejících dnech a týdnech stále více dostupná.

„Jsem velmi pyšný, že KLM je první letecká společnost na světě s ověřeným účtem WhatsApp. Toto jedinečné partnerství zdůrazňuje naši pozici průkopníka v letectví. Chceme být tam, kde se nacházejí naši zákazníci a vzhledem k tomu, že se jedná o miliardy uživatelů, musíme mít účet na WhatsApp. S ověřeným účtem nabízíme našim zákazníkům po celém světě spolehlivou cestu k obdržení letových informací a kladení otázek 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Je to další velký krok v naší strategii spolupráce v oblasti sociálních médií,“ řekl Prezident a CEO společnosti KLM Pieter Elbers

Letecké informace o KLM jsou snadno dostupné prostřednictvím ověřeného účtu WhatsApp

KLM nabízí letové informace svým zákazníkům prostřednictvím ověřeného obchodního účtu WhatsApp. Ten usnadňuje přístup k informacím, které se díky této službě nachází na jednom místě. Informace jsou dostupné jak z letiště nebo z domu, tak i pokud jste právě na cestě.

Mimo jiné mohou zákazníci prostřednictvím služby WhatsApp přímo kontaktovat agenty sociálních médií společnosti KLM, a to prakticky kdykoliv. Služba je k dispozici zákazníkům, kteří si rezervují letenky nebo se přihlásí přes KLM.com a zvolí volbu pro příjem informací přes WhatsApp.

Zabezpečené zprávy

Zprávy jsou zabezpečené tak, aby je mohli číst pouze zákazníci a KLM. Nikdo jiný, ani WhatsApp k nim nemá přístup. Zákazníci mohou snadno rozpoznat ověřené firmy pomocí oficiální aplikace WhatsApp Business. Vedle kontaktního jména KLM uvidí zeleně zaškrtnutý symbol.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.