RegioJet zavedl každodenní spoje z Prahy a Brna na letiště v Budapešti

Partnerský článek

RegioJet zavedl nové každodenní autobusové spojení z Prahy a Brna na budapešťské letiště. Autobus vyjíždí z Prahy každý večer v 23:00, z Brna v 1:30 hodin a na budapešťské letiště přijíždí ráno v 6:45, tedy ještě před odletem ranních a dopoledních letů. V opačném směru vyjíždí z budapešťského letiště dopoledne v 10:15 a do Brna má příjezd v 16.00 hodin a do Prahy pak v 18:30. Jízdenky jsou dostupné již za 495 Kč.

Budapešť Foto: Flickr.com/ Dennis Jarvis

Čechům se tak ještě více přiblíží další možnost levného cestovaní do celé Evropy. Letiště Ference Liszta v Budapešti totiž nabízí široké spektrum letů nízkonákladových dopravců, jako je třeba Wizzair nebo Ryanair, stejně tak i lety síťových leteckých dopravců, kteří nabízejí výhodné spojení do destinací po celém světě.

„Reagujeme na časté podněty cestujících, kteří chtěli při cestování využít hustou síť letů nízkonákladových a dalších dopravců z Budapešti. Pokud se linka uchytí, nevylučujeme, že na budapešťské letiště prodloužíme i další spoje,“ říká Marcela Hamříková, obchodní ředitelka autobusů RegioJet.

Z budapešťského letiště je čím dál větší nabídka letů a aktuálně dokonce vyhrálo titul nejlepšího letiště v regionu střední a východní Evropy. I proto se RegioJet rozhodl rozšířit své aktivity právě sem.

RegioJet také snížil ceny jízdenek ve svých autobusech mezi Prahou a Budapeští. Do Budapešti se tak dá nově cestovat již za 389 Kč. Žluté autobusy jezdí až 5x denně v 2-3 hodinových intervalech. V obou směrech tak každý den nabízejí kapacitu více než 600 míst.

RegioJet začátkem roku zavedl i novou autobusovou linku Bratislava – Vídeň – Budapešť a do konce roku plánuje spustit i sít nových linek v Německu.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.