RegioJet posílí spoje z Prahy do Berlína a zavádí linku Vídeň–Brno–Krakov

RegioJet od poloviny července přidá čtyři další spoje na trase Praha–Drážďany–Berlín a zpět (dva v každém směru). Od 1. 7. 2018 rozšiřuje stávající linku do Krakova na trasu Vídeň–Brno–Olomouc–Ostrava–Krakov a zpět.

Dálkový autobus Irizar i8. Foto: RegioJet

Kromě toho RegioJet otevře své nové prodejní místo přímo na centrálním autobusovém nádraží ZOB v Berlíně, kde nabídne cestujícím plné portfolio jízdenek na své autobusové a vlakové spoje. V Drážďanech pak chystá vlastní prodejní místo na hlavním nádraží od října.

V Německu díky navýšení počtu spojů na lince do Berlína nabídne RegioJet nově více spojů také na vnitrostátním úseku Drážďany–Berlín a zpět. Desetkrát denně v každém směru budou od poloviny července jezdit autobusy RegioJet na mezinárodní a vnitrostátní autobusové lince Praha–Drážďany–Berlín a zpět. Díky posílení počtu spojů se rozšíří samozřejmě možnosti spojení také mezi Prahou a Drážďany. Jízdní doba autobusy RegioJet na této trase činí 1 hodinu 55 minut .

Další novinkou, kterou RegioJet startuje od 1. července, je autobusová linka Vídeň–Brno–Olomouc–Ostrava–Krakov. Jedná se o prodloužení stávající autobusové linky Ostrava–Krakov a zpět do Brna a Vídně. Spoje na lince Vídeň–Brno–Ostrava–Krakov jezdí jedenkrát denně v každém směru s odjezdem z Vídně v 9.00 hodin, z Brna v 11.00 hodin, Olomouce ve 12:05 a Ostravy-Svinova ve 13:10. Příjezd do Krakova je v 15:30 hodin odpoledne. V opačném směru pak autobus odjíždí z Krakova v 15:50 hodin s příjezdem do Ostravy v 18:15, do Olomouce v 19:25, do Brna ve 20:30 a do Vídně ve 22:15.

Newsroom TTG

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.