Pražský hotel Olšanka láká do svého Saunového světa

Jak jsme již informovali, známý žižkovský hotel nese od 1. listopadu nový název Congress & Wellness Hotel Olšanka SUPERIOR. K letošním novinkám přidává nyní vedle rekonstruovaného kongresového sálu i nový Saunový svět.

Finská venkovní sauna Foto: Hotel Olšanka

„Na konci léta jsme dokončili rekonstrukci kongresového sálu, která obnášela úpravu interiéru za účelem zlepšení akustiky, instalaci nové techniky a klimatizace, kompletní výměnu kongresového nábytku, a co nám se osobně líbí nejvíce – umístění několika designových prvků, které celý sál velmi oživily. Zároveň se zvýšila maximální kapacita sálu na 520 osob při divadelním uspořádání, což nás řadí mezi pražské kongresové hotely s největší kapacitou. V současné době dokážeme uspokojit potřeby kongresů o počtu až 1200 delegátů,“ popisuje zrekonstruované prostory ředitel hotelu Martin Gerstman.

Pro upřesnění dodejme, že za rok 2016 se v kongresové části hotelu, která je plně klimatizovaná a poskytuje komplexní servis včetně zajištění občerstvení a techniky, uskutečnilo 455 akcí s účastí 43 414 delegátů.

Skvělým završením úspěšného roku 2017 je pro hotel otevření Saunového světa, který rozšíří služby stávajícího sportovního centra. „Nadále se v rámci sportovního centra koncentrujeme převážně na klientelu z blízkého okolí, nicméně bychom rádi oslovili wellness nabídkou i hotelové hosty. Celkem pět saun, finská, aroma, solná, parní kabina a venkovní finská, které se nacházejí jak ve vnitřních, tak venkovních prostorech, doplněné o vířivku, relax zónu včetně masáží, k tomu jistě budou mít potenciál,“ popisuje hotelovou novinku Martin Gerstman.

Lenka Neužilová

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.