Prague Bus Tours začne vozit turisty po Praze ekologickými autobusy s Wi-Fi

Partnerský článek

Incomingová agentura Prague Bus Tours, operující v rámci skupiny Vega Tour, vyjede v červenci poprvé se zahraničními turisty na výlety Prahou a po České republice. Zcela nové ekologické autobusy EURO 6 nabídnou turistům připojení k internetu pomocí Wi-Fi a vyzvednutí a odvoz do hotelu.

Foto: Prague Bus Tours

Foto: Prague Bus Tours

„Jako přední zájezdový dopravce máme se zahraničními klienty více než 25 let zkušeností. Protože se naše společnost neustále rozrůstá, rozhodli jsme se, po rekordním obratu z loňského roku, naše služby nabídnout také individuálním turistům a menším skupinám na výletech po Praze a České republice. Vytvořili jsme inovativní produkty, hlavní důraz klademe na moderní vozový park a nadstandardní služby jako Wi-Fi připojení k internetu a drop off na hotel,“ popsal hlavní výhody nového projektu Miloš Capoušek, jednatel společnosti.

Ze statistiky Ministerstva pro místní rozvoj vyplývá, že procento zahraničních návštěvníků meziročně stoupá – za poslední měřené období o 9 %. Ačkoliv příjezdový cestovní ruch poznamenal úbytek turistů z Ruska, ředitelka Prague Bus Tour Hana Pluhařová věří, že nový hráč na trhu má co nabídnout: „Prodej zájezdů, dle statistiky MMR, mezi lety 2014 a 2015 mírně poklesl, pořád tu ale zůstává velké procento klientů, kteří chtějí dovolenou v Česku trávit aktivně poznáváním a pokud jim někdo nabídne kvalitu, pak má šanci uspět. Naším standardem je příjemný a komunikativní personál, proškolení řidiči, ekologické autobusy EURO 6 vybavené Wi-Fi internetem a služby orientované na zákazníka.“

Incomingovou agenturu Prague Bus Tours provozuje skupina Vega Tour. Stěžejní činností společnosti Vega Tour je autobusová zájezdová doprava. Vega Tour operuje se 150 moderními zájezdovými autobusy a minibusy a patří mezi TOP 5 zájezdových dopravců v Evropě. Vega Tour pro své klienty zajišťuje autobusovou dopravu na poznávací zájezdy a okružní jízdy po celé Evropě, „pendly“ k moři či na hory, transfery po městě, letištní transfery, firemní přepravu osob a shuttle service. Rozšířením portfolia nabízí Vega Tour kompletní sortiment služeb v oblasti příjezdového cestovního ruchu pod jednou střechou.

Značka Vega Tour získala v roce 2016 podruhé v řadě prestižní ocenění Business Superbrands, je členem evropské asociace ETOA, českých turistických asociací AČCKA a ACK ČR, kongresové asociace PCB i Hospodářské komory hl. m. Prahy a spolupracuje s Pražskou informační službou na propagaci hlavního města Prahy.

 

Enter the text or HTML code here

komentáře 4

  1. Pingback: Miloš Capoušek: Každý rok chceme přijít s něčím novým | TTG - vše o cestovním ruchu

  2. Vaclav says:

    Jejich „novy produkt“ kopiruje nebo je cely opsan z nabidky jiz existujicich CA pro okruzni jizdy.Neni to asi seriozni zacatek cinnosti vcetne vyse privizi pro hotely ktere maji znemoznit jiz fungujici konkurenci.Myslim ze zustaneme u dosavadnich CA a tuto rychkokvasku nebudeme akceptovat.

  3. AMANDA says:

    Dobrý den, musím říci, že letos jsme vyuzili v Praze tuto firmu a musíme říct, že je to naprosto super a těšíme se za rok na další výlet s nimi. Konkurence to bude mít těžké.

  4. Už válcujou všechny sisky a například podělaný martintour jsou úplně v hajzlu! Bravo, tak to má být.

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..