Oslava sv. Patrika v hotelu Jurys Inn

Partnerská sekce

Pražský hotel Jurys Inn uspořádal ve čtvrtek 15. března již tradiční oslavu sv. Patrika pro své firemní zákazníky. Slavnostní zahájení večírku uvedl velvyslanec Irské republiky J. E. pan Charles Sheehan. Návštěvníci této velkolepé akce měli možnost ochutnat speciální irské menu a tematické koktejly. Celým večerem provázela živá kapela a nechybělo ani vystoupení tradičních irských tanečníků.Akce vyvrcholila tombolou o pobytové vouchery do hotelů Jurys Inn v Anglii a Irsku, ale též i do dalších evropských destinací hotelové sítě Leonardo.

Foto: Jurys Inn

Hotelový řetězec Jurys Inn je původem z Irska a v současnosti zahrnuje přes 36 hotelů v Anglii, Irsku a jeden hotel v České republice. Je členem skupiny Leonardo Hotels Group, která je dceřinou společností Fattal Hotels, jež provozuje více než 160 hotelů v 16 zemích.

Hotel Jurys Inn Prague disponuje 214 prostornými pokoji, konferenčními místnostmi až pro 160 osob a moderní restaurací Bistro. Výborná dostupnost je zajištěna umístěním přímo u stanice metra Florenc (10 min. pěšky na náměstí Republiky, 30 min. taxi na Letiště Václava Havla).

Hotel poskytuje přátelský, efektivní a individuální servis šitý na míru, jehož cílem je maximální spokojenost každého hosta.  K té přispěla i nedávná rozsáhlá renovace lobby a restaurace, přičemž nejvýraznější investicí se stala kompletní výměna postelí, zdravotních matrací a lůžkovin „Made in Germany“.V neposlední řadě hotel představil novou vyšší kategorii premiových pokojů a navýšení rychlosti bezplatné Wi-Fi.

FOTOGALERIE:

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.