Nový program odměn Qatar Airways pro malé a střední firmy

Qatar Airways spustily nový program odměn pro malé a střední firmy Beyond Business. V rámci tohoto programu mohou společnosti získávat hodnotné Qrewards za každou korunu, kterou u aerolinií proletí.

 

Foto: Qatar Airways

Qrewards je možné následně vyměnit za nové letenky, nebo využít exkluzivní výhody, jako např. upgrade do vyšší cestovní třídy a vstupy do salónků. Program Beyond Business má tři členské úrovně, Elevate, Accelerate a Ascent. Čím více bude firma program využívat, tím dříve automaticky postoupí do další úrovně. Z počáteční úrovně Elevate firma postoupí do úrovně Accelerate při útratě nad 25 000 UDS, do úrovně Ascent se dostane při útratě nad 100 000 USD.

V úrovni Elevate firma získává Qreward za každou proletěnou korunu a benefity věrnostního programu Privilege Club pro všechny zaměstnance.

V úrovni Accelerate získá Qreward za každou proletěnou korunu, 2 vstupy do jakéhokoliv salónku Qatar Airways, možnost darovat 2 stříbrná členství v Privilege Clubu jakémukoliv zaměstnanci, benefity věrnostního programu Privilege Club pro všechny zaměstnance a dynamické čerpání – možnost rezervovat letenku kdykoliv.

A konečně v úrovni Ascent firma získá Qreward za každou proletěnou korunu, 5 vstupů do jakéhokoliv salónku Qatar Airways, možnost darovat 3 zlatá členství v Privilege Clubu jakémukoliv zaměstnanci, benefity věrnostního Privilege Clubu pro všechny zaměstnance a dynamické čerpání.

Pro přihlášení do programu Beyond Business se společnost musí registrovat na webových stránkách qatarairways.com/beyondbusiness, kde najde i informaci o tom, jaká kritéria musí pro získání členství splňovat. Při registraci do 22. února 2019 firma obdrží jako poděkování 3 000 bonusových Qrewards.

Newsrooom TTG

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.