Novinky v letecké dopravě do Dominikánské republiky

Partnerský článek

Do Dominikánské repuliky letos začne létat několik nových leteckých linek.

Foto: Národní turistický úřad Dominikánské republiky

Low-cost aerolinka Level Airlines bude létat do Punta Cany
Letecká společnost LEVEL Airlines, člen skupiny IAG Group, zahájí v červnu pravidelné letecké spojení z Barcelony do Punta Cany v Dominikánské republice. První let se uskuteční 2. června 2017 na palubě nového Airbusu A330. Letadlo pojme 293 pasažérů v ekonomické třídě a 21 ve třídě Premium.

Létat se bude z letiště El Prat dvakrát týdně vždy ve středu v 9:40 a v sobotu v 10:15 hodin. Letenky je možné již rezervovat na webových stránkách společnosti.

Nové lety z Polska do Puerto Plata  
Polská letecká společnost LOT Airlines uzavřela kontrakt s cestovní kanceláří Rainbow Tours na zajištění letecké dopravy. Od října 2017 budou klienty dopravovat jednou týdně z Varšavy do Puerto Plata na severní  pobřeží Dominikánské republiky.

V roce 2016 zavítalo do Dominikánské republiky 23 000 Poláků, což představuje 108% nárůst oproti předchozímu roku. V lednu a únoru 2017 přijelo do země přibližně 6 281 polských turistů.

Další lety z Německa  
Společnost CONDOR Airlines a Azur Air zahájí v zimní sezoně 2017-2018 další charterová spojení na poloostrov Samaná, do Puerto Plata a do Punta Cana v Dominikánské republice.

Cestovní kancelář DER Touristik bude od listopadu 2017 dopravovat klienty z Kolína na Samaná (262 sedadel) a dále z Düsseldorfu do Puerto Plata (268 sedadel).

Tour operátor Anex Tour bude do Dominikánské republiky zajišťovat tři spoje týdně v letní sezoně a pět v sezoně zimní. Létat se bude na palubách Azur Air letadly Boeing 767-300 (330 sedadel). Linky do Punta Cana budou odlétat vždy v pondělí a středu z Düsseldorfu a v pátek z berlínského Schönefeldu.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..