Nová linka Georgian Airways z Tbilisi do Bratislavy

Letecká společnost Georgian Airways v letošním roce významně rozšiřuje svoji letovou síť o další evropské destinace. Od května 2017 začala operovat pravidelné lety do Prahy a to každé úterý a pátek. Tyto linky jsou operovány moderními letouny Embraer 190 JET 94-106 s kapacitou 88 míst v economy a 9 míst v business třídě.

Ke stávajícím destinacím Georgian Airways v oblasti Evropy přibude ob března 2018 i nová linka z Tbilisi do Bratislavy, a to 2x týdně také v úterý a pátek strojem Embraer 190 JET 94-106. Let z Bratislavy do gruzínské metropole Tbilisi potrvá přibližně 3 hodiny a na palubě je cestujícím nabízeno teplé občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje. O bezpečnost na palubě letadla se stará profesionální a ochotný personál.

Poznejte kouzlo hlavního města Tbilisi, kde Vás okouzlí nejen historické památky, ale také úžasná moderní architektura, na které se podílela řada uznávaných architektů z celého světa.  Objevte také řadu dalších atraktivních míst na břehu Černého moře a krásnou horskou přírodu.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.