Nová inspirace na veletrhu IMEX ve Frankfurtu

Partnerský článek

Nové edukační programy na veletrhu IMEX ve Frankfurtu, který se bude konat 15. – 17. května, poskytnou každému zúčastněnému inspiraci i nový náhled na sektor MICE.

Foto: IMEX

„Edukační program jsme volili velmi pečlivě tak, aby poskytl aktuální a inspirativní obsah zajímavý jak pro veterány MICE průmyslu, tak pro ty, kteří jsou v něm zcela noví, ale i pro každého mezi tím,“ říká Carina Bauer, CEO IMEX Group.

Edukační program poběží nejen v průběhu všech tří dnů veletrhu, ale i v pondělí před jeho zahájením. V tento den se bude konat známé EduMonday, které nabídne nejen obecné vzdělávací semináře pro všechny, ať už to jsou poskytovatelé služeb, vystavovatelé nebo partneři, ale i specializované semináře určené pro odborníky ve specifických oborech.

Součástí EduMonday bude i půldenní konference She Means Business, na které vystoupí úspěšné ženy, které jsou ve svém oboru průkopnicemi. V sekci „Women in space“ se o své zkušenosti podělí major Nikola Baumann, jedna ze tří německých pilotek Eurofighteru, a Laura Winterling, bývalá instruktorka kosmonautů, nyní CEO Space Time Concepts GmbH. Na konferenci se bude hovořit i o rovnosti pohlaví, zejména o tom, jak zmenšit rozdíl v platech mezi ženami a muži.

V průběhu veletrhu se pak bude konat pře 180 seminářů a workshopů, mezi nimi např. diskuse na téma „Jaký společenský dopad může mít vaše akce na město, ve kterém se koná“, kterou pořádá BestCities Global Alliance.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.