Noční zábava na ostrově Gran Canaria

Večerní zábava je na ostrově Gran Canaria zaručena. Teplé jarní počasí, dominující jak přes den, tak i v noci, otevřená a zábavná povaha místních obyvatel tvoří koktejl šitý na míru každému, kdo nechce jít večer brzo spát. Pestrý noční život najdete na ostrově každý den v roce.

Foto: www.grancanaria.com

Foto: www.grancanaria.com

Přejete-li si začít večer večeří, můžete k tomuto na ostrově Gran Canaria nalézt nespočet míst. I když oficiální čas večeře je pro místní mezi devátou a jedenáctou hodinou večerní, striktně se tento čas moc nedodržuje a vy si budete moci vychutnat večeři v jakoukoli tomu odpovídající hodinu, zvláště po západu slunce. Návštěvník si také může vybrat restaurace s nabídkou různých typů celosvětové kuchyně, a to i třeba své vlastní kuchyně, jako by ani nevycestoval ze země svého původu. Pokud se návštěvník rozhodne pro místní kuchyni, rozmanitost nabídky se bude pohybovat od barů, kde si může objednat typické „tapas“, až po restaurace s nabídkou místní kuchyně a místních specialit. Ostrov nabízí velkou škálu míst k posezení a nabídek jídel; výběr bude zcela záviset na návštěvníkovi, kdy si tento bude moci vybrat mezi hlavním městem až po střed ostrova, či mezi severem až po turistická jižní centra.

Po večeři jsou možnosti zábavy stejně bohaté jako preference každého z návštěvníků. Zahrádky v historickém centru hlavního města či blízko moře; bary s vnitřním pátiem, kde je možné poslouchat živou hudbu, anebo jednoduše, kde si návštěvník vychutná svěžest vánku v horských vesnicích; dále tančírny, noční kluby, hospody, můžeme objevit po celém ostrově, i když nejšírší nabídku poskytne hlavní město a turistický jih ostrova.

Budete-li toužit zajít do kasina, jedno kasino se nachází v Las Palmas de Gran Canaria a dvě další v San Agustín a Maspalomas. Dále je možné si vybrat ze speciálně pro turisty upravené nabídky kabaretů, kdy většina z nich se nacházejí na jihu ostrova, některé ovšem i v hlavním městě či ostatních městech ostrova, a to v průbehu celého roku. Pokud však dáváte přednost poznat a účastnit se místních slavností, téměř každý měsíc jeden z 21 okrsků ostrova Gran Canaria pořádá místní slavnosti, které byste si neměli nechat ujít.

 

Destinací měsíce je Gran Canaria.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..