Největší lékařský kongres se sejde v Paříži

Evropská kardiologická společnost (ESC) oznámila, že v roce 2019 uspořádá svůj každoroční kongres v Paříži. Tento kongres je největším kardiologickým kongresem na světě a přitahuje vždy kolem 30 000 profesionálů ze 140 zemí. Odborný vědecký program kongresu je pětidenní.

Foto: Shutterstock.com

Foto: Shutterstock.com

„Jsme nadšeni návratem do Paříže, do destinace, která se podílela na největších úspěších naší společnosti,“ uvedla generální ředitelka ESC Isabel Bardinet. Návrat uvítal i zástupce starosty města Paříže, když uvedl, že po úspěchu v roce 2011 je Paříž poctěna tím, že bude moci uvítat další kongres ESC. Potěšení vyjádřil i prezident Office du Tourisme et des Congrès de Paris, který ocenil každodenní práci realizovanou skupinami Kongresového bureau, které nabízejí pomoc a odborné rady organizátorům velkých událostí v hlavním městě Francie.

Michel Dessolain, generální ředitel Viparis, který má na starosti přeměnu výstavních prostor v Porte de Versailles, vyjádřil hrdost, že jeho společnost bude moci přispět ke zdaru akce a nabídnout optimální prostředí pro tak velké setkání. Vidí v tom i důvěru vkládanou do budoucího kongresového centra Výstaviště Porte de Versailles, které se stane největším v Evropě.

Paris Convention Centre má být otevřeno v roce 2018 uprostřed Výstaviště Porte de Versailles. Je příslibem toho, že Paříž bude v čele světových destinací v oblasti obchodní turistiky. Centrum nabídne 72 000 m2, hlavní sál bude moci nabídnout až 5200 míst k sezení a bude přímo spojen s 44 000 m2 výstavní plochy. Convention Centre se má stát největším kongresovým centrem Evropy. Viparis je také operátorem pro 10 výjimečných míst Grand Paris, lídrem kongresů a salonů na evropské úrovni.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..