Na křídlech Hainan Airlines z Prahy do Číny i do Bělehradu

Čínská letecká společnost Hainan Airlines létá třikrát týdně z Prahy do Pekingu a dvakrát týdně z Prahy do Bělehradu.

Hainan Airlines již téměř tři roky spojuje na pravidelné lince Prahu s Pekingem. V současnosti mají cestující na výběr ze tří spojení, a to každé pondělí, středu a pátek letounem Airbus A330-300. Ranní přílety do čínské metropole umožňují návazná vnitrostátní spojení do více než sedmdesáti dalších měst v Číně. Hainan Airlines létají ze svého domovského letiště v Haikou a z další základny v Pekingu do více než devadesáti destinací v Evropě, Asii, Severní Americe, Oceánii a Jižním Pacifiku.

Od loňského roku nabízí cestujícím také lety na trase Praha–Bělehrad, a to dvakrát týdně, v pondělí a v pátek. Hainan Airlines jsou ověnčeny tituly: v roce 2017 získal dopravce již posedmé v řadě titul 5hvězdičková letecká společnost, v témže roce byl vyhodnocen agenturou JACDEC jako 3. nejbezpečnější letecká společnost na světě a zařadil se mezi 10 nejlepších leteckých společností světa v prestižním hodnocení Skytrax.

Hainan Airlines poskytují svým cestujícím v byznys třídě transferovou službu limuzínou s osobním řidičem po Praze, ale i v dalších deseti destinacích v Číně.

Newsroom TTG

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.