Monika Hilm je novou regionální ředitelkou Vienna House

Rakouský hotelový řetězec Vienna House provozující v České republice pět hotelů, jmenoval Moniku Hilm novou ředitelkou Vienna House Andel’s Prague a Angelo by Vienna House Prague. S účinností od 1. února je Monika také zodpovědná za všech pět hotelů skupiny na tuzemském trhu v roli regionální ředitelky.

Foto: Vienna House

Monika Hilm působí v hotelnictví již od roku 1999. Svoji kariéru zahájila v Hilton Hotels a během 13letého působení u společnosti pracovala v Londýně, Bukurešti, Aténách, Vídní, Kodani a v tuzemském Hilton Prague Old Town. Poté, co ukončila spolupráci s Hilton Hotels v roce 2012, stala se regionální ředitelkou Parkhotelu Praha, hotelu Rehavital a Villy Schwaiger, privátního českého hotelového řetězce. Monika se rozhodla sdílet své zkušenosti s vedením lidí v autorské knize s názvem “Put your people first and the rest will follow“ (Upřednostňujte své lidi a ostatní bude následovat).

Monika Hilm získala titul Bachelor of Science (Hons) na Oxford Brookes University v oblasti hotelnictví a také titul Business Administration na American College v Singapuru. Kromě svého rodného jazyka švédštiny mluví také plynule anglicky, dánsky a německy. V Česku žije více než devět let společně se svým manželem a dvěma dětmi.

Monika Hilm vystřídala ve funkci Klause Pilze, který byl regionálním ředitelem od roku 2015 a rozhodl se hledat nové kariérní příležitosti.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..