Marketingový tým pro cestovní ruch středních Čech

Slavnostní otevření turistického infocentra Středočeského kraje v Praze koncem srpna bylo prvním viditelným počinem nově sestaveného marketingového týmu Středočeské centrály cestovního ruchu. Od založení centrály ho řídí Nora Dolanská. Jádro tvoří spolu s ředitelkou Dolanskou Tomáš Pospíšil (PR a média manažer), Zuzana Janetzká (projektová manažerka), Jakub Kulhánek (specialista přes web a sociální sítě) a Eva Richterová (manažerka produkce a organizace veletrhů).

Foto: Shutterstock

Tomáš Pospíšil má více než dvacet let zkušenosti s komerčním i nekomerčním marketingem. Ve Středočeské centrále cestovního ruchu má na starosti PR a media relations. Do centrály přešel z marketingu Národní galerie v Praze, kde působil na pozici marketingového specialisty. Je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy a Vysoké školy ekonomické.

Zodpovědnost za tvorbu propagačních materiálů a zajištění nových produktů cestovního ruchu středních Čech má Zuzana Janetzká. Do centrály na pozici projektové manažerky přešla z Hospodářské komory České republiky, kde měla na starosti interní i externí komunikaci. Zkušenosti nasbírala ve veřejných institucích na pozicích PR specialistky, mediální produkční nebo vedoucí oddělení komunikace s veřejností. Jednou z nich byl i Středočeský kraj. Je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze.

Jakub Kulhánek nastoupil na pozici specialisty webu a sociálních sítí. Zkušenosti získával na „volné“ noze, kdy během studií vytvářel webové prezentace a sociální sítě komerčních subjektů např. pro Czech News Center. Je absolventem Univerzity Hradec Králové oboru management cestovního ruchu. Nyní dokončuje navazující studium na Provozně-ekonomické fakultě Zemědělské univerzity v Praze.

Event management, organizaci veletrhů a produkci merchandisingových předmětů má ve Středočeské centrále cestovního ruchu na starosti Eva Richterová. Své dlouholeté zkušenosti získala v agentuře CzechTourism, kde pracovala jako PR manažerka v tiskovém odboru i jako manažerka press a fam tripů, a dále pak v Pražské informační službě na pozici vedoucí sekretariátu ředitelky. Eva absolvovala Mediální a sociální komunikaci na Univerzitě J. A. Komenského v Praze.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..