Luxusní ostrov pouze pro ženy

Na soukromém ostrově u finského pobřeží vzniká luxusní resort vyhrazený pouze dámské klientele. Otevřít by se měl letos v červnu.

Ostrov u finského pobřeží Baltského moře. Jen pro ženy!

Americká podnikatelka Kristina Roth otevírá na ostrově u finského pobřeží luxusní rezort, který bude vyhrazený pouze ženám. Ostrov má rozlohu necelého 3,5 hektaru a leží v Baltském moři. Podle Kristiny Roth by totiž muži ženskou klientelu při odpočinku rozptylovali: „Ženy potřebují být někdy jen s jinými ženami. Dovolená s muži může být i vyčerpávající a náročná.“ Hlavním smyslem rezortu je ženám poskytnout prostor pro odpočinek, dobití energie a naprostou pohodu.

Kristin Roth, zakladatelka komunity SuperShe.

Na ostrově jsou čtyři sruby, které pojmou celkem až 10 hostů (dámských), spa a finské sauny. Pokud by vás pobyt zajímal, můžete si vyžádat informace na webu www.supersheisland.com. Ale rezervace není jen tak: Kristina Roth si hosty vybírá. A levné to nejspíš také nebude.

„Co je pro mě nejdůležitější, úplně nejdůležitější, je skvělá osobnost, pohodová, příjemná, protože jde o pobyt na ostrově. A je třeba, aby to tam bylo zábavné a zajímavé pro všechny,“ vysvětlila Rothová televizní stanici CNN.

Rothová již dříve založila komunitu SuperShe, která sdružuje ženy za účelem cestování, relaxace, navazování kontaktů a pořádání společných akcí.

 

 

Autor Petr Bílek (Články)


Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.